Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autoba megeri kicsereltetni a...

Autoba megeri kicsereltetni a gyari hangszorokat valamilyen premiumra?

Figyelt kérdés
J astra (2014) tulaj vagyok, az egesz autoban egyetlen dolog idegesit, megpedig hogy sokszor kisebb hangeron is sz@r a hangminoseg. Akar egy radional, vagy ha kotok ra telefont es arrol hallgatok (hallgatnek) zenet akkor szinten. Ez megoldhato lenne siman a kis hangszorok kicserelesevel valami dragabb, jobb cuccra? Ebbol van 4 az ajtokban ha jol gondolom, de ezeken kivul meg valami hangszoro valahol? A muszerfalban mondjuk?Nem ertek ehhez sajnos:( illetve az alap radiot is ki kellene cserelni vagy az maradhat? Koszonom a segitseget!
2021. jún. 8. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
anyagilag nem éri meg
2021. jún. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Igen.
2021. jún. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A te autód felszereltségétől függ, hogy mennyi hangszóró van, felteszem, hogy az alap szett van benne, mert amúgy az Astra J-ben volt jó rendszer is.


Pitoncaraudio-t ajánlom, nagyon korrektek, a kérésednek megfelelően kitalálnak egy jó megoldást. Nekem már 2 autómat csinálták, nagyon elégedett voltam.

2021. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
@1: Mi az, hogy anyagilag nem éri meg? Egyáltalán nem egy drága műtét, ameddig nem show car-t akarsz csinálni a kocsidból. 8 hangszórót cseréltem le gyárinál jobb minőségre régi BMW-ben 70 ezerből, a különbség ég és föld, úgy szól mint egy extrás új autó. Aki szeret zenét hallgatni, annak megér.
2021. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem ezt nem lehet egyértelműen megválaszolni

kérdés ugye hogy milyen hangrendszerről van szó és mennyi az annyi, illetve természetesen hogy *neked* mi éri meg

az én autómat pl lehetett kérni prémium hangrendszerrel szalonból (Bang and Olufsen), ennek a felára listán másfél millió, de retrofitet csinálnak 1m körül is már tudtommal

nekem szvsz ez nem érte meg, érezhetően jobb a hangzás B&O-val persze, de nem ég és föld a különbség, illetve zene helyett én amúgy is inkább az autó hangját szeretem hallgatni :D

2021. jún. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem éri meg.
2021. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!