Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2003as Opel astra g kicserélte...

2003as Opel astra g kicseréltem a gyári hangszórókat és hol szól hol nem de csak a jobb oldala mitől van?

Figyelt kérdés
Alpine SXE-1750S tipusú hangszórókat tettem bele. Az elején szépen szólt kb 1 hónapig. Majd egyszerűen a jobb oldala nem szol. A bal oldallal semmi baj szépen szól. Szétszedtem amint kivettem megszólal. Visszatettem 2 hetig szólt. Ma megint nem szól. Milehet a baj? A rádió tipusa kenwood.

2017. ápr. 21. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt típushibán túl kábeltörésre gondolnék. Akár az ajtó kábelkötege is törött lehet. Ha kiveszed és nem szól, próbaként megéri rákötni a gyárit, majd vissza az Alpine-t. Ha a gyári szól, az meg nem, akkor egyértelmű a dolog.
2017. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez csak kontakthiba,érdemes lenne újtrakábelezni,mert szerintem is csak a kábel van eltörve.
2017. ápr. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!