Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50-es robogóba a Motul, vagy...

50-es robogóba a Motul, vagy a Repsol robogóra kifejlesztett 2t olaját használjátok/ajánljátok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 9. 04:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy, csak szintetikus legyen.
2021. jún. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
24%

Igazából a kúton is vehetsz bele noname szintetikus motorolajat. Tök mindegy, ez egy robogó :D


Eljárkálsz vele pár évig aztán úgy is megy a szemétbe, nem fogsz te hengert cserélgetni meg főtengelyt felújítgatni azért valljuk be.

2021. jún. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A robogó nekem munkaeszköz, mert futár vagyok. Akár napi 200 kilométert is megyek vele. Ezalatt nem mindegy, hogy normális detergens kenést kap, vagy lerakódik benne a hat tonna dzsuva.


De amúgy ha csak kenyérért járni használnám, akkor se úgy állnék hozzá, hogy "ez csak egy robogó". Mintha egy albérletet azért nem takarítanál ki, mert ellaksz benne pár évig, aztán úgyis elköltözöl. Nem cserélsz benne járólapot meg bútorokat, de azért mégis, legyünk már igényesek.

2021. jún. 9. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem próbáld meg az Eneos Max Performance 2T olajat !

2021. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!