Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten lefizetni a vizsgab...

Budapesten lefizetni a vizsgabiztost?

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbe vagyok esve már.... Vidéken tanulok szeptember óta vezetni, és borzalmas oktatóm van, nagyon utálom, szexista, folyamatosan szid és jópofának gondolja magát, ordibál, lehülyéz, undorító szöveget tol folyamatosan, aláássa az önbecsülésemet. Ma voltam második forgalmi vizsgán, amin teljesen igazságtalanul buktattak meg, nem izgultam, nyugodt voltam. Szeretnék oktatót váltani, és komolyan elgondolkodtam rajta, hogy olyan iskolába megyek, ahol a vizsgabiztos lefizethető, ezáltal ugye jó kapcsolatban van az oktatóval is, hogy ez megtörténhessen. Túl akarok lenni rajta már, úgy érzem örökké fog ez így húzódni, pedig szeretek vezetni, tudok is, de úgy érzem lehúznak csak, és a pótórák légkörétől meg görcsben van a gyomrom is. Valakinek van ötlete, hova lehet érdemes menni?


27/L



2021. jún. 9. 20:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Ez egy hatósági vizsga nem lehet lefizetni senkit ez egyébként is törvénybe ütközik, vagy alkalmas vagy vezetésre vagy nem! Ha ilyen az oktatód akkor már régen váltani kellett volna vizsgázni pedig csak akkor menni hogyha te is úgy érzed hogy megtudod csinálni! Egy másik oktatónál vegyél még órákat kérd ki a kartonod ebből az autós iskolából és a türelmesebb oktató amikor úgy látja akkor menjél vizsgázni nem te vagy az első és nem is az utolsó aki kétszer háromszor bukott forgalmi vizsgám sok sikert fel a fejjel!
2021. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Hát ezt biztos nem fogják itt leirni, ha van is ilyen.
2021. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 crudy ***** válasza:
100%
Teljesen egyet ertek, reg valtani kellett volna. Ha szexista akkor az elso alkalommal.
2021. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
1 vagyok, ha valakinek akkor nekem nagyon szigorú vizsgabiztosom volt folyton baszogatott, húzta a száját stb azt hittem meg fogok bukni de atengedett! Van ilyen is.
2021. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van minden féle VB, meg van aki elsőre átmegy, nagyon szuper nekik, de ettől sajnos nem lesz jobb a kedvem. Mindenre teljesen oda figyeltem, mindent betartottam, de olyan szitu állt fent, hogy nevetséges.... Megálltam a zebra előtt, szép lassan, átengedtem mindenkit, körültekintés, minden megvolt, aztán elindultam, amikor egy kiskamasz a merőleges zebrát levágta és a kocsim segge mögött lépett fel a másik zebrára, ami már mögöttem(!) volt. A vizsabiztos ezért buktatott meg... hogy a francba kellett volna itt elsőbbséget adnom, ha a gyerek nem jelezte a szándékát, és direkt a kocsim mögött ment el? Nem volt senki életveszélyben, nem tartottam fel senkit, nem ijesztettem meg senkit, a gyerek NEM AKART akkor átmenni a zebrán, amikor álltam, mert még a merőleges zebrán jöt... amiről szabálytalanul letért, és a kocsim mögött jött arra a zebrára, amit már szinte elhagytam. Nehéz ezt leírni, de baromi igazságtalannak érzem. Az oktatóm meg 80-al hasít lakott területen belül...És akkor még vehetek plusz órákat is....Annyit költöttem már erre az egészre, hogy abbahagyni nyilván nem szeretném, szükségem is van a kocsira, de nem tudom mitévő legyek, mert csomó idő, mire valaki kocsira kerül újra új oktatónál, és januárban letelik a 2 évem, bár elvileg a covid miatt van hosszabbítás, ki is maradt pár hónap miatta, de tisztára rávagyok parázva, annyira hogy ilyen hülye kisregényeket írok gyk-n :(
2021. jún. 9. 20:55
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

nem attól leszel jó sofőr, hogy nyugodt vagy (ez csak egy alapfeltétel, ami szükséges a vezetéshez), nyugodtan is lehet csinálni a számtalan hülyeséget. Mondjuk olyan alapvető dolgokkal nem tisztában lenni, hogy a gyalogoson nincs index, nem jelzi áthaladási szándékát. Ráutaló magatartása lehet max.

Mondjuk azt nem értem miért a két bukás után kezdtél agonizálni ezen. Minden napra jut egy hülye az oktató kérdés. Nézd vissza.

2021. jún. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt sok évben Budapesten tanultam vezetni, először B, majd C és C+E kategóriákat szereztem meg. A rengeteg letett vizsga közül (3 forgalmi, 2 rutin, 2 bü és egyebek) egyszer sem merült fel a LEHETŐSÉG SEM, hogy pénzt lehet adni a vizsgabiztosnak. Azok a régi idők már elmúltak, vagy legalábbis engem a szele sem érintett meg a jattolásnak (szerencsére). Kitartást és sikeres oktatóváltást kívánok!
2021. jún. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

#5: ez így ahog leírtad tényleg nem jogos, de ez csak a te szemszögedből van, a vizsgabiztos lehet, hogy már látta a srác mozgásán, hogy át fog menni (rutinnal majd te is látni fogod ezeket). Ha közvetlenül mögötted lelépett, az azt jelenti, hogy amikor átmentél a zebrán, ő már ott volt mellette. Vizsgán a gyalogosok a legszentebb lények, ha látod, hogy közeledik egyáltalán a zebra felé, lassítst. Még ha a 4 sávos út túloldalán van, akkor is.


Vizsgabiztost lefizetni nem lehet. A korruptakat pár éve mind kirúgták. A jelenlegi rendszerben az oktatód nem tudja, hogy ki lesz a vizsgabiztos, az csak aznap derül ki.


Egyébként te vidéken gyakorolsz és Budapesten vizsgázol? Ez így nagyon nehéz. Alapesetben gyakorlások során a vizsga útvonalakat járjátok be, így már ismerős környéken vizsgázhatsz.

2021. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az 1 vagyok, látom lepontoztál, de én miért is legyek bunkó veled?

Meg ami eszembe jutott , hogy zebra előtt /kozeleben vedd le a lábod a pedallrol, lassits ha gy.atkelohoz értek amit tabla is jelez így könnyen meg tudsz allni, és nem fog előfordulni ilyen, 8 nak igaza van ha valaki a zebra közelében van át kell engedni! Ezért ne a vizsgabiztost hibáztasd!

Arra azért készülj, ha megpróbálod lefizetni a VB-t akk megint meg buksz!

2021. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Vannak VB-k akik lefizethetők, de ugye azt tudod, hogy nem 10-20e a kenőpénz mint régen? Inkább 40-50-70e...


Az oktatók általában tisztában vannak vele, hogy melyik vizsgabiztosok kenhetőek meg.

2021. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!