Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van még más olcsóbban fenntart...

Van még más olcsóbban fenntartható és olcsón megvásárolható autót a Suzuki Swiften kívül?

Figyelt kérdés
Tetszik a Suzuki, de szeretnék tágabban látni 1 autónál.
2021. jún. 10. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Opel Astra F 🤷‍♂️
2021. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 D. Brasco ***** válasza:
88%

C06 Twingo

2-es clio

2-es punto

2021. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Én anno kezdő autónak egy Seat Toledo-t vettem. Nagyon szerettem, 1.6 benzin volt. A seatok vw alkatrészekkel vannak felszerelve és az áruk se olyan nagyon magas használtan.
2021. jún. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Astra F, Skoda Felicia
2021. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos amit keresel kizárólag a swiftben van meg. Enyém ma készült el a lakatosnál gyári lett az alja rozsdamentes még 6-8 évig tervezek vele de ha lenne pénzem 2 ilyet is fenntartanék nagyon jó gép
2021. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen jó kis autó az a Suzuki. Mennyit kért a műveletért a lakatos?
2021. jún. 10. 20:28
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
az összes autó megbízható, ha megfelelően van szervizelve. Szerintem Suzukinál is van olyan alkatrész, ami ha elromlik elég költséges... automata váltó, szervó, vezérműlánc stb...
2021. jún. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a régi Swift a téma (ezt nem írtad): a régi Swift nagyjából az A-ból B-be autózás legolcsóbb megoldása, viszont cserébe akármennyire is szeretik sokan, szerettem én is - gyalulatlan fapad. Hosszabb úton a tested garantáltan fájni fog, úthibákon főleg ha ültök benne négyen, folyamatosan kapod az ütéseket, tényleg papírkasztni, pályán úgy hallod aki megelőz zárt ablakkal, mint más autóban ha le van húzva az ablak.


Futárautónak, melós autónak szerintem nincs jobb választás, ellenben saját kizárólagos autónak én már nem vennék, inkább rászánok évente pár tízezerrel többet egy valamivel igényesebbre, amiket soroltak is: Astra F, Twingo, Toyota Corolla E11, Citroen Saxo, Peugeot 106, Clio, Punto, csak hogy pár példát említsek.


Igazából az arany szabály ezeknél, de a Swiftnél is: állapotot veszünk. Mert ki lehet fogni olyan Swiftet is, amire százezreket kell költeni, és olyan BMW-t is, amire nagyon keveset, az állapot, az előélet a legfontosabb. És az, hogy ne rohadjon, mert azt javítani nem olcsó.

2021. jún. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
vagyok, na 80 000 ft volt kompletten alvádvédő rücsit is kapott
2021. jún. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!
2021. jún. 11. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!