Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » HONDA CIVIC 1.5i Vtech-e? Mi...

HONDA CIVIC 1.5i Vtech-e? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

szeretnék megtudni mindent erről a kocsiról, pl 16 szelepes e, vezettél e már ilyet miyen volt stb.

konkrétan ez érdekelne:

[link]


2010. aug. 25. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Konkrétan ezt nem venném meg. Fiatal hülyegyereké volt. És a '80-as évektől majdnem az összes japán hengerenkénti 4 szelepes volt. Ne szóljatok le, de ennyiért én ezt venném:

[link]

2010. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szia. Nos én vezettem már ilyet. Az 1.6-os 16 szelepes (benzines volt xD) Na komolyra fordítva a szót: megy mint a mentő:) motorilag hibátlan, gyorsulása nagyon jó, futóműve is szuper jól lehet vele csúszkálni ( na csak ésszel ) és igénytelen autó szal szuper! Szerintem alkudj kicsit az árából:) Ha aztmondod 620 ezred van rá ész nélkül oda fogja adni.
2010. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Fuj tényleg nagyon racsing, nem bizalomgerjesztő.

16 szelepes, de csak 1 vezérműtengelyes. Az 5-6 liter meg nem túl hihető. Ha japánpárti vagy, keress más márkát, a Hondák túl vannak árazva, főleg ezek miatt a lakótelepi hülyegyerekek miatt.

Az előző válaszoló BMW-je 18 éves, szerintem öregecske hogy ajánlható legyen :)

2010. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem gyűlöletkeltés, de apámnak anno E12-es 518i-je több, mint 1 milliót ment le. És ez is le fog annyit menni. Egy japán autó meg nem. Egyedül a Hiace olyan.
2010. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

japán,igaz megbízható márka..

japán,alapból pörgetni kell semmi ereje alacsonyabb fordulaton...

én nem vennék

2010. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a hondákat,de ez a kocsi látszatra,olvasásra is úgy tűnik nekem,hogy igényes gazdája lehet.Elsőre nem tűnik rossznak,ha tetszik szerintem megéri megnézni,és ahogy az előttem lévő írta,keményen belealkudni.
2010. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt igényes a gazdája. Tiltáson hajtotta naphosszat!
2010. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
honnan tudod?
2010. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Látszik a racsing váltógombon meg kipufogón, meg a gagyi fabetéten... Aki nem látja, vegye egészséggel.
2010. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nézzük sorban:

Racsing felni

Nagy kipuff

Racsing váltógomb

Racsing Honda matrica a kormányon

Nagyzene

Tipikusan racsingos autóillatosító

Ráadásul az utasoldali légzsák illesztése engem taszít. Mindenféleképp. Hiszen vagy a gyár volt ennyire hanyag, vagy össze volt törve az orra.

2010. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!