Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kell 1 kocsi, az újabb honda...

Kova 55 kérdése:

Kell 1 kocsi, az újabb honda civic és a honda accord között vacilálok. Várom a pozitív és negatív véleményeket is. Szerintetek melyiket éri meg jobban megvenni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

A Civicet kisebb motorral gyártják, én azt venném mert nekem számít a fogyasztás.

Az accord nagyon tetszik, kár hogy olyan nagy motorokat tesznek csak bele.

2011. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Civic kisebb autó mint az Accord,életszerűtlen e kettő közt vacillálni.

Ha nagy autóra van szükséged Accordot kell venni ha kicsi is elég akkor a Civic a nyerő.

Csak ne írtad volna,hogy "újabb"...

A motor teljesítménye és az üzemanyag fajtája sokkal sarkalatosabb dilemma kellene legyen.

Elvégre egy 1.3 hibrid vagy egy Type R közt zongorázni lehet a különbséget.

Szerintem.

2011. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy fentebb írták, ha nem használod ki az Accord nagyságát akkor bőven elég a Civic-is. Hosszútávon anyagilag is olcsóbb a fenntartása. Ha családi autónak kell, állandó 3-4 személy vagy nagy távolságokra, akkor én egy jól felszerelt 2.2 i-CTDi-t vennék.
2011. szept. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Civic 2.2 iCTDi t venném, 6 literből megáll..
2011. szept. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen igen,ez minden téren nagyon tetszik!!Gyűjtés indul!!:D
2011. szept. 13. 19:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Hondák szuperek, az ictdi meg olyan doxa hogy belülről nem mondod meg hogy dízel.
2011. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!