Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen az egyterűt vegyek,...

Milyen az egyterűt vegyek, Francia, Német, Román Citroen Berlingo, Peugeot Partner, Dacia Dokker, Volkswagen Caddy?

Figyelt kérdés

Megbízhatóság, kényelem, vátó-motor és menettulajdonságok. Nekem szempont lenne, hogy egy kerékpár teljes egészében beférjen hátra az első kerék kiszerelése nélkül.



Francia aut. ​olvastam véleményeket, hogy 140e-nél el kell adni, mint pl. a BMW-ket mert sorra jönnek elő a tudatosan épített hibák.


Nekem nincs sok pénzem így a 200e km-es is megfelelő.


Nem szeretnék 2 millió fölé menni , mert fele ennnyim sinccs és igazság szerint a 800.000Ft-os is jó lenne.


Olvastam, hogy a 2009-es Berlingó elödjénél 50%-al csöndesebb belül, szerintem az pályán mérföldkő is lehet.



Franciáknál szidják az elektronikát is, meg az anyagminőség évek múlásával rohamosan csökken ez esetben azt értem, hogy hullik szét az autó.



Caddy-t is szidják de azt tudom, hogy minőségben szerintem ez viszi mind közül.



2021. jún. 11. 15:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a Renault Kandoot kihagytam róla jókat írnak! És benzines a szempont, mert nem megyek sokat.
2021. jún. 11. 15:51
 2/3 anonim válasza:
Én mindenképp egy dízelmotoros vw-t vennék vagy 1.9 vagy 2.0 tdi-t. Keveset eszik, és megbízható.
2021. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem mellesleg egészen jó menettulajdonsággal bír.
2021. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!