Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Superb 3 Laurin Klement...

Skoda Superb 3 Laurin Klement vagy Opel Insignia B Ultimate?

Figyelt kérdés

Sziasztok lassan itt lenne az ideje hogy lecseréljem az autómat egy újabbra, és eddig ezt a két autómodellt sikerűlt kiszemelnem :)


Fontos hogy jó belső felszereltséggel bírjon, ha már 2021 van :)

-Bőrűlések(hűtés/fűtéssel),nagy navi,DAB,Apple Carplay,Mirroring,kényelmi extrák sávtartók, kamerák tudjátok ,ilyenek.


Mind a két modell ezen modellek fullos darabjai.


A Skoda Superb 2016-2018 as körüli, a Laurin Klement felszereltséggel, 2.0 CrTdi 190 lóval, Szedán


Az Opel Insignia az Ultimate felszereltséggel bír, 2017-18 körüli évjárat, szedán 2.0 Cdti 170 lóval(?)


E két modell közűl csak a Skodát ismerem jobban, mivel a VAG csoportban otthon vagyok, a 2.0 Tdi ezekből tudtommal jól sikerűlt konstrukció, viszont nem ültem/láttam még egyiket sem élőben.


Valakinek valamilyen tapasztalata a két modell közűl valamelyikkel? Melyiknek lehet jobb az eldolgozása/minősége a beltérben? Motorikusan?


Felszereltségben mind kettő ugyan az a szint, fullos. :)


Neketek melyik tetszik mind belsőleg mind külsőleg jobban?

Eddig az Opel futurisztikus formája tűnik nekem szebbnek, de hiába ha még mindig hasonló csörgések és műanyagokkal ven tele mint az astra H annak idején. :)


Köszönöm mindenkinek aki időt szán erre a kérdésre és válaszól :)



2021. jún. 11. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

Mindenképp a Superb-et javaslom. Igaz világ életemben: vagy benzin, vagy benzin-hybrid, semmi más. Opellel személyes tapasztalatom nincs, talán csak annyi, hogy egy halom ismerősöm szerviz látogatóvá lett több különböző típusánál is. Eddig valamiért csak az ocsmány f astra az, ami jó értelemben igénytelennek mutatkozik.

De nálad meg ott vannak a vágyott elektronikai eszközök és hát ezek... Meg az, hogy f astra... :DD


Superb!


A csehek még mindig megcsinálják... Éppen az a kicsi plusz, ami miatt valamivel jobbak... Valahogy érzik mi kell. :) És Skodáéknál a háttér, a VW konszern (elvi) megbízhatósága, csak ebbe az irányba tereli a választást.

2021. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Ebben a kategóriában a Skodával jobban jársz, sokkal megbízhatóbb, kisebb szerviz igényű.
2021. jún. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
29%
Szerintem a Skodával jobban jársz. (tapasztalat)
2021. jún. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!