Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Insignia 2012 2.0 biturbo...

Opel Insignia 2012 2.0 biturbo, maximum félszereltség. Mennyire kényelmes hosszú utakon?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
56,5246 kényelmes
2021. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk céges autók voltak Insigniák, pont ilyesmi évjárattal. Bár amit én vezettem, az 1.6 turbós benzines volt, így a motorról nem tudok nyilatkozni, csak magárólaz autóról. Kívülről nagy, belül nekem meglepően szűk volt. Bár ez relatív, de semmivel nem éreztem nagyobbnak, mint egy korabeli Astrát. Sok alkatrész, forma is egy az egyben ugyan az a két típuson. Ettől függetlenül el lehet benne ücsörögni. Astrában is autóztam már le napi 1000 km-t és nem volt kibírhatatlan.
2021. márc. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt néztem én is hogy nagyon vastag, robosztus kasztnija van.

A súlya is mutatja.

Eddig volt opelem, nem vált be kényelemre.. ezért is kérdem.

2021. márc. 26. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó az Insigniának az a generációja, a biturbo 2 literes dízellel volt nálunk a családban évekig.

Méretéhez képest a térérzet belül lehetne jobb, nekem ez volt a legnagyobb gondom vele, főleg hátul ülve egy fekete lyukban érezte magát, akinek az jutott.

Vezetni jó volt, bár ebben nagy szerepe volt az elég erős dízelnek, a futómű, a vezetési élmény ezen kívül nem túl izgató, de nem is várja ezt el senki az Insigniától, arra ott a Mazda 6, ami meg más téren tud kevesebbet.

Kényelmes, jó, nem kifejezetten megbízhatatlan, volt vele némi elektronikai problémánk 150e km után, ezen kívül semmi extra.

Én azt mondom, hogy nem egy rossz választás, de a térérzettel tényleg ismerkedj meg.

2021. márc. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
AGR ülés!!! Ha az benne van akkor kényelmes. Én 10 éve használom Németországba járok vele és ha utazok akkor 1000-1200 km-t nyomok le egy maximum két megállással. Nagyon jó autó és nagyon jó ülései vannak.
2021. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
AGR nem csak az újabb generációsban van? 2012-ben is elérhető volt már?
2021. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!