Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automataváltó tud e kettesbol...

Automataváltó tud e kettesbol egyből négyesbe váltani?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hármas fokozatban megnyomom a kick down kapcsolót a gazpedallal.Ilyenkor visszavalt kettesbe.Felporgetem kb 100-ig aztán leveszem a lábam a gazpedalrol.Ilyenkor elvileg egyből négyesbe kéne váltania nem? Aztán ha megint lenyomom a kick down kapcsolót akkor visszavalt hármasba,így elérve a jármű maximális teljesítményét.Javitson ki valaki ha tévedek
2021. jún. 12. 10:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ogem
2021. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
igen*
2021. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen, fordulathoz és gázpedál álláshoz az optimálisat váltja.
2021. jún. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogja kettesben kihúzatni 100-ig,tehát addig megint vált egyet és 3-asban leszel.
2021. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

4


Direkt néztem.Kettesben kb 110-ig ment fel és nem ment tovább.Ehhez fel kellett volna engednem a gázpedált hogy megtörténjen a váltás és újra nyomni neki

2021. jún. 12. 11:41
 6/18 anonim ***** válasza:
Tehát padlón nyomtad, 110-el tiltáson 2-esben és nem váltott fel? Mert akkor meg valami gebasz van, ez azt jelenti hogy nem is tudnál végig padlón gyorsítani, hanem közben el kéne venned a gázt hogy felváltson?
2021. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6


Gondolom ez a kick down kapcsoló miatt van,mert az bele ad mindent,de ezek szerint a tiltasnal fel kellett volna váltania 3-ra?

2021. jún. 12. 11:54
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát fel, persze. Padlógázon persze kicsit jobban kihúzatja a fokozatokat, de ugyanúgy fel kéne váltson magától.
2021. jún. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8


Akkor nem tudom hogy az enyém miért nem váltott föl,pedig nincsen baja a valtomnak

2021. jún. 12. 12:39
 10/18 anonim ***** válasza:
Pedig ez így nem tűnik okénak, képzeld el pl egy pályára felhajtáskor, mész a felhajtón, nagy a forgalom ezért nyomsz egy padlót, hogy gyorsan felgyorsíts, de aztán ott ragad 2. fokozatban és nem vált feljebb csak ha felengeded a gázt?
2021. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!