Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automataváltó tud e kettesbol...

Automataváltó tud e kettesbol egyből négyesbe váltani?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hármas fokozatban megnyomom a kick down kapcsolót a gazpedallal.Ilyenkor visszavalt kettesbe.Felporgetem kb 100-ig aztán leveszem a lábam a gazpedalrol.Ilyenkor elvileg egyből négyesbe kéne váltania nem? Aztán ha megint lenyomom a kick down kapcsolót akkor visszavalt hármasba,így elérve a jármű maximális teljesítményét.Javitson ki valaki ha tévedek
2021. jún. 12. 10:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10


Hát ha pályán megyek fel akkor eleve 4-ben megyek fel,ha akkor megnyomom a kick downt akkor hármasban ki tudja hogy meddig pörgeti fel a sebességet.Szerintem váltó válogatja,de az enyemnel ez van,főleg úgy hogy egy 24 éves kocsiról beszélünk szóval nem éppen a legmodernebb váltója van

2021. jún. 12. 12:55
 12/18 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Jó lenne ha elmondanád milyen autó.
2021. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Így van, lehet valami butább szerkezet, és összezavarodik az ilyenektől.
2021. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kövezzetek meg amiért nem 5 milliós kocsim van,tudom hogy nem vagyok emiatt ember de egy szaros tragacs opel Astra f-em van egy otvar buta szerkezetű automataváltóval :(
2021. jún. 12. 21:14
 15/18 anonim ***** válasza:

Na most szerinted kit érdekel ez a rinyálás? :D

Igen, ez egy régi automataváltó, ami még lassú, és nehezen reagál az ilyen helyzetekre, ha nagyon kihúzatod az autót, hirtelen elveszed a gázt, stb. És ugyanezt írtam volna egy régi BMW automatára is, azok is pont így összezavarodnak.

2021. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

15


Ez nem rinyalas hanem tény hogy az embereket az autójuk alapján ítélik meg és akinek 20 évesnél régebbi autója van az már szar


Nem tudom hogy a lassusagot honnan veszed,én nem vettem észre semmilyen lassusagot rajta.A váltó meghazudtolja a korát.Itt ott van szerintem a macska elasva hogy ha benyomjuk a kick down kapcsolót akkor tiltasig megy,de fentebb nem vált,csak akkor ha levesszük a pedalt a kick down kapcsolorol.Szo sincs itt osszezavarodasrol

2021. jún. 12. 21:24
 17/18 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%

Figyelj, a sztratoszférából szarunk a megítélésére a kocsidnak. Minket egyedül a technika érdekel.


Igen egy F Astra váltója csinálhat ilyet. Próbálj meg benne olajat cserélni, az is lehet baj.

2021. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Még egyszer leírod azt, hogy "kick down" vagy "kick down kapcsoló" kitérek a hitemből :D. Mi a f@sz az? A padlógáz és visszaváltás az automatán nagyon trendin hívva? Mert englishül kell beszélni? Vagy mi?
2021. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!