Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A debreceni Edina autósiskolár...

A debreceni Edina autósiskoláról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 13. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ott szereztem a jogsimat.

Kresz tanfolyamnál semmi probléma nem volt, Edina nagyon kis segítőkész volt. Még a kresz vizsgára is eljött szurkolni és beszélgetett a csoporttal :)

Az eü tanfolyamot is náluk csináltam, az oktató vagy hogy is hívják ezt, mindent segítőkészen elmagyarázott és kedves volt mindenkivel, sajnos koronában elhunyt nem is olyan régen.

Gyakorlatnál pedig elég sokat kell várni a kartonra, nem tudom más autósiskoláknál hogy van ez. Van olyan ismerősöm, aki nagyon hamar levizsgázott, én pl 1-2 hetente tudtam csak vezetni és 1 évbe került letenni a jogsit. Az oktató jófej volt és el lehetett vele beszélgetni, a többi oktatóról nem hallottam semmi rosszat.

Könnyen megközelíthető helyen van a kis irodájuk, a fórumtól csupán kb 5 perc sétára.

2021. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ :) ki volt az oktatód?
2021. jún. 19. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Czirják Jánosné Kata
2021. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!