Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy működik egy autó eladása?...

Hogy működik egy autó eladása? esetleg autókereskedő megveszi ha van baja az autómnak?

Figyelt kérdés
Első autóm lenne. És még nem adtam el autót ezért érdekelne ennek a menete. Vagy, hogy ha van baja az autómnak(check engine világít valószinuleg katalizator csere,plusz egy hátsó rugóm nyikorog.) megvenné autókereskedés? elég sokat költöttem rá, de már nincs kedvem ezzel foglalkozni.
2021. jún. 13. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ, ha valami bontószökevény, akkor nem. Ha nem egy filléres betegágy, akkor nagyon nyomott áron megveszik. De el is tudod adni te magad. Meghirdeted, leírod a hibákat, az adásvételire ráírjátok és nem c-nek adod el. Lejelented az okmányirodában és kész.
2021. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ilyen adásvételi papirt honnan szerzek? meg lejelentem az okmányirodában ugye okes. de az adásvételit viszem be oda? És csak ez az 1db adásvételi kell és ennyi?
2021. jún. 13. 16:33
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy nem bontószökevény. első autóm volt. tényleg rengeteget költöttm rá. de egyszerűen már nem éri meg nekem.
2021. jún. 13. 16:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokat költöttél rá, valamikor, most meg sz/r. Lehet neked érzelmileg sokat jelent, másnak fémhulladék, ezt kalkuláld bele árazásnál.

Ha ennyire nem vagy képben, hogy sikerült egyáltalán venni kocsit?

4 példányos adásvételi kell, 2 tanúval kitölteni minden adatot értelemszerűen és valós adatokkal. Egy példányt kell leadni az okmányirodában 1 példány marad nálad, példány a vevőé. Az adásvételi másolatával meg lemondod a KGB-t és visszakapod az arányos részt.

2021. jún. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Autokereskedotol vettem az autot. Mar ugy kb 5 eve. Nem emlekszem hogy zajlott
2021. jún. 13. 17:21
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Próbáld meg meghirdetni magad neten, a hibáit felsorolva. Szinte biztos, hogy többet kapsz így érte.
2021. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!