Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a babettámnak?...

Mi lehet a baja a babettámnak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tehát van egy 207/300-as babettám. Ahogyan megvettem, kitisztítottam a karburátort. Akkor még teljesen jól ment, bár már akkor is csak akkor indult be, ha nagyon tekertem. De most már ha izomból tekerem, akkor sem indul be. Vettem hozzá teljes tömítés szettet és új dugattyú gyűrűket is. A karburátornál, a kipufogónál és a hengernél be is raktam a tömítést és a dugattyú gyűrűket is bele raktam, illetve kapott vadonatúj levegő fúvókát, tűszelepet, illetve vettem egy főfúvókát is, ami sajnos nem az enyémhez való, így nem tudtam beletenni, esetleg az baj lehet, hogy kicsit régi a sajátja, de át megy rajta a levegő, ugyanakkor csak nehézkesen tudom fújni,lehet hogy eltömődött, vagy beoxidálódott a széle és kisebb lett a lyuk és már nem enged át annyit. Valami vagy a hengernél vagy a karburátornál lehet. Egyébként szikrát ad mint az állat, és a karburátorba 100% hogy bejut a benzin, de tovább már nem tudom. Vadonatúj motorolaj van benne, mindenre figyeltem, csak ez a főfúvóka nincs még kicserélve. Ha esetleg tudnátok valami beállítási vagy "alkatrészi" hibát, akkor legyetek szívesek írjátok meg nekem. Ha bármi egyéb információ szükséges csak kérdezzétek meg.

2021. jún. 14. 11:06
 1/1 Szolovjov ***** válasza:
Főtengely szimering cserével próbálkoztál már? Nemrég olyan szimeringes volt az MZ-m, hogy lehetetlen volt beindítani. Azóta semmi baja.
2021. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!