Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem képes a 3 sávos...

Miért nem képes a 3 sávos autópályán jobbra tartani néhány autós?

Figyelt kérdés
Szerintem rettentő balesetveszélyes. Megy 115-120 km/h között a középső sávban, mögötte feltörlódnak az autók, néhányan jobbról előznek, mert a belsőben jönnek, a külső szinte üres, de nem megy ki jobbra. Tudom, szarabb az út a külsőben a kamionok miatt, de ez nem indok, táblák is jelzik, hogy tarts jobbra. Nem zavarja ezeket a vezetőket, hogy mögöttük egy teljes sort feltartanak? (Félreértések elkerülése végett én mindig kimegyek a külsőbe, ha lehet, és nem előzök jobbról)
2021. jún. 18. 23:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
52%

Elég sok oka lehet:

-nézi a tájat, beszélget, telefonál, rádiót hallgat egyszóval szarik rá mi történik körülötte

- valami 50 lóerős izével 5 perc mire felgyorsul, nem fog be menni 2 kamion közé még ha van 1 km köztük

- idős/fiatal/alig vezet - bizonytalan

3 sávosnál még nem olyan zavaró legalább van hely a szabályszegő kamionosnak előzni stb. 2 sávnál már elég dühítő főleg amikor több száz méter van kamionok között és mindenki 120al poroszkál a másikban.



Sok

2021. jún. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!