Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 1700-1800km-es motoros...

Egy 1700-1800km-es motoros túrára milyen GoPro kamerát célszerű venni?

Figyelt kérdés
Mekkora tárhellyel?
2021. jún. 22. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Végig akarsz videózni? Mert ahhoz kell egy pár SD kártya, hogy ráférjen. Illetve milyen felbontással és FPS-sel?

Példa: egy GoPro Hero 6 1080p-ben 60 FPS-nél 33 Mbps-os videót csinál. Tehát 1 másodperc belőle 4,125 MB, egy perc az 247,5 MB, 1 óra meg 14,5 GB. Egy 1800 km túra nem tudom mennyi menetidőben, de gondolom legalább 20 óra. Ez 290 GB-nyi anyag. Jelenleg a 256 GB-os kártyák a legjobb ár/érték arányúak. Ebből akkor legalább 2 kellene. Viszont ehhez legalább egy Hero 6 kell, mert attól felfele kezelik az ekkora kártyákat. Jelenleg már a Hero 7-nél újonnan nem is lehet régebbit venni, az is 80 ezertől indul: [link] Keress szerintem YouTube-on összehasonlító videót, hogy melyiknek lehet szebb képe. Ha olcsón akarsz használtan venni 6 előttit, akkor meg kisebb kártyát kell venned, és többet belőle. Hogy megéri-e kifizetni ennyi pénzt értük, azt nem tudom, Hero 5 után egyiket sem használtam még. De ez összehasonlító videókból valószínűleg kiderül.

2021. jún. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Felbontás minimum 1080p de minőségibb felbontásban nem gondolkozom.

Nincs szándékomban végig videózni, csak a "fontosabb" jeleneteket szeretném megörökíteni.

2021. jún. 22. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!