Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor berakása zsiráf nélkül?

Motor berakása zsiráf nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyon hobbi autóról van szó, mielőtt bárki megszolna. Mondhatni gyakorló, szerelős autó. Kap egy másik motort, viszont se zsiráfok, se csörlőm, csigam stb. Szabad ég alatt történne a dolog. Valakinek esetleg van valami tippje/trükkje hogy lehetne betenni a motort? Én arra gondoltam, hogy először csak magát a blokkot manuálisan beemeljuk, aztán hengerfej és ott lesz osszerakva bent, a blokk nyilván fűzve lesz már a hengerfej pedig osszerakva. Elejét le kéne bontani. Bármilyen tippet meghallgatok a "vidd szerelohoz" ön kívül. Zsiráfok nem tudok kölcsön kérni.
2021. jún. 23. 08:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Régi autó, motor mellé még beallsz a motor térbe. "

Na ja mondjuk cseréltünk már az útszélén is Zilben motort kézi erővel.

2021. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Meg lehet oldani, ha van rá lehetőség, akkor én leszerelném az elejét. Nagyon sok régi autónak le lehet szedni egybe az egészet hűtővel, lámpával együtt.
2021. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Keríts két nagy darab cimborát. olyan vállas fajtákat.

Keríts egy hosszú gerendát, spanifert,


Ketten vállból be tudják emelni a gerendára kötözött blokkot, nem árt ha van valami amire fel tudnak lépni esetleg.

Működhet, csináltunk ilyet. két haver emelte vállból, én meg igazítottam a lógó blokkot, meg szuszakoltam át a motortartó bakok csavarjait.

2021. jún. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálam a spanifer helyett kötél volt. Az volt kéznél.
2021. jún. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, ez a beemelos a másik alternatíva. De azt is simán blokkal csinálnám, hfet már bent tennem rá.
2021. jún. 24. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!