Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzinkúton ingyen lehet...

Benzinkúton ingyen lehet használni a kompresszort kerékfújáshoz?

Figyelt kérdés
Megtankoltam, bemegyek fizetni. Utána csak oda kell mennem a kompresszorhoz? Vagy az külön fizetős?

2021. jún. 23. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
A benzinkutak 99%-ánál ingyenes. Vagyis még tankolnod sem kell.
2021. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted a levegő ingyen van?
2021. jún. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Igen, a levegő ingyen van.
2021. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Mèg most ingyen van.
2021. jún. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Jó, azért ez nem ennyire egyértelmű, Angliában pl 99%-ban fizetős. Méghozzá elég húzós árakat használnak néhányan.


Szerencsére itthon ingyenes szinte mindenhol.

2021. jún. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Azért van, hogy plusz szolgáltatásokat nyújtsanak a vevőknek és potenciális vevőknek. Szóval ha mondjuk bringás vagy akkor lehet, hogy csúnyán fog rád nézni a kutas amiért ott pumpálod a kerékpárodat, de alapvetően mindenkinek ingyenes vevőcsalogató dolog. Sőt, az ablakmosás, wi-fi, mellékhelyiség használat (autópályák mellett mindig, azon kívül esetlegesen), fék- és hűtőfolyadék vizsgálat is ingyenes.
2021. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

"Azért van, hogy plusz szolgáltatásokat nyújtsanak a vevőknek és potenciális vevőknek. Szóval ha mondjuk bringás vagy akkor lehet, hogy csúnyán fog rád nézni a kutas amiért ott pumpálod a kerékpárodat, "


Rám még SOHA egyik kútnál sem néztek csúnyán azért mert felpumpáltam a bicajom, pedig ezt minimum 1000x megtettem. Krvára nem érdekli a kutast, hogy ki használja a kompresszort.

2021. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Soha senki nem néz csúnyán, sőt, még segítenek is, ha van kérdés. Múltkor például régi szelepes biciklihez kerített elő kupakot.
2021. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
A kompresszoros levegőre gondoltam... Úristen emberek. Most már értem miért kellett külön tisztázni a kormányinfon, hogy levegő alatt az orvosi oxigént értették...
2021. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

"Szóval ha mondjuk bringás vagy akkor lehet, hogy csúnyán fog rád nézni a kutas amiért ott pumpálod a kerékpárodat, de alapvetően mindenkinek ingyenes vevőcsalogató dolog. Sőt, az ablakmosás, wi-fi, mellékhelyiség használat (autópályák mellett mindig, azon kívül esetlegesen), fék- és hűtőfolyadék vizsgálat is ingyenes."


Én biciklit is fújtam már, nem zavartak el. A legtöbb kúton ingyenes a kerékfújás.

Viszont! Már volt olyan kút, ahol megtankoltam majdnem 50 liter prémium gázolajat, majd gondoltam, hogy ha már ki van rakva a vödör, benne víz, meg ablaklehúzó, akkor kicsit letörlöm a sok rovarhullát a szélvédőről. Na, jött a kutas és otromba stílusban letegezve ordít rám messziről, hogy mit képzelek én, az nem azért van ott, hogy én kocsit mossak! Hozzáteszem, addig az év minden egyes hetében ott tankoltam, de akkor láttak utoljára. Ez mondjuk egy kirívó eset volt, nem is tapasztaltam még ilyent máshol, pedig elég sokat tankolok saját és céges autókat is.

2021. jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!