Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Accord vagy Mazda 6...

Honda Accord vagy Mazda 6 vagy Toyota Camry?

Figyelt kérdés

Melyiket vennétek meg?

2019-2020 körüli évjáratok.



2021. jún. 24. 10:47
A kérdező szavazást indított:
Honda
Mazda
Toyota
25 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Mazda, nem is kérdés.

Nagyságrendekkel szerethetőbb, szebb autó a másik kettőnél, miközben megbízhatóságra is hasonló szinten van.

2021. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Külsőre a Mazda jön be nekem is.

Megbízhatóságban viszont jobb a Honda és a Toyota.


A Skyactive motorok is nagyon jók, de ha ma új autót vennék, akkor csakis hybridet.

2021. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Hol találsz 19-20as accordot?
2021. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Camry-t venném. A külső dizájn nekem nem jön be, de kívül belül nagyon össze van rakva, belső ergonómiában és minőségérzetben SZERINTEM egy kategóriát simán ráver a mazdára. A mazda skyactive motorjáról nincs sok tapasztalatom, próbáltam már, de inkább hosszútávon lenne érdemes összehasonlítani a toyota szívó benzinmotoros hybrid rendszerével. (nekem az utóbbi a szimpatikusabb)
2021. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Camry hybrid.
2021. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha sokcucc kell akkor a Mazda 6 mert nagy a csomagtere. Ha kisebb elég akkor a Honda.

A Camry meg kisebb de azt legalább rossz vezetni is.

2021. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Beviz Elek ***** válasza:
73%

Mindhárom nagyon jó.


Hol laksz? A legújabb Accordot amerikai piacra adták ki, jelenleg 1db van eladó Magyarországon. Csak olyan autót vennék amit forgalmaznak ahol élek, ez jól jöhet még alkatrészbeszerzés miatt. Van Accordom, imádom, sajnálom hogy Európába nem hozták valami kellemes hybrid rendszerrel.


Egyel régebbi Mazda 6ot is vezettem, jó autó, kifejezetten szép, de nem fog el az érzés hogy nekem ez nagyon kellene.


A Camry nem túl szép, de a 2.5+hybrid hajtáslánc nagyon jó és nagyon takarékos ha nem csak a boltig jársz vele. Ha mindenképp ebből a 3 egyébként nagyon jó autóból kell választani akkor ezt venném, de ha szóba jöhet más is ebben a kategóriában akkor inkább IS300h-t vagy ES300h-t vennék. Ugyanez a 2.5 hybrid viszont Lexus prémiumsággal és szerintem sokkal szebb.

2021. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Morzsi007 ***** válasza:
Ha benzines, akkor Mazda 6 szerintem a dizájnja sokkal jobb a másik kettőnél, nekem ez is fontos a megbízhatóság mellett, pl ha ránézek ne legyen unalmas 1 év után. Ha hibrid kellene, akkor Toyota. Új Honda nekem nem jön be.
2021. júl. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha már csak ebből lehet választani akkor:


Toyota Camry!


Mazdát megeszi a rozsda (összeset)


Honda Accord meg motorikusan rossz konstrukció,

szerelők álma, annyit lehet rajta keresni!



Ajánlanám továbbá az Isuzu-t, Subaru-t, lehet, hogy drágább egy kicsivel, de tartós is!

2021. júl. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Morzsi007 ***** válasza:
Mazda 6 (2019-2020) 2.5 benzin-re gondoltam.
2021. júl. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!