Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata vagy kézi váltós...

Automata vagy kézi váltós kocsin tanuljak vezetni?

Figyelt kérdés

Most állok a döntés előtt de nem tudom melyiken érdemes. És ha választom az egyiket, pl. Kézin tanulok meg vezetni akkor tudom használni az automata autót is vagy nem. És fordítva ha automatán tanulok tudom majd használni a kézi váltót?.



Köszönöm a segítséget



2021. jún. 25. 20:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek akkor kézire megyek
2021. jún. 26. 14:37
 12/12 anonim ***** válasza:
31%

Kézi váltóson tanulj mivel akkor a jogsiddal vezethetsz automatát is és kézi váltósat is . Ha automatán tanulsz akkor benne lesz a jogsidban a korlátozás hogy csak automatát vezethetsz .

Ha választhatsz akkor benzinesen tanult igen nehezebb vele valamivel mivel könyebb le fullasztani mint egy dízelt viszont , ha benzines autóval fogsz menni jogsi után akkor nagyon sokat számít , hogy azzal tanultál .

Én egy manuális váltós öreg benzines golf 5-el tanultam , dízel volt azt első autóm viszont amikor le cseréltem egy benzinesre jól jött , hogy benzinesen tanultam és bennem volt a benzinesnek a ritmusa pár km után újra rá érzetem és ment is minden rendesen .

2021. jún. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!