Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki miután haza költözött...

Valaki miután haza költözött M.O.-ra vitte a jobb kormányos autóját?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Évek óta Írországban élek és van egy mai áron 22.000 eurós autóm. Nem akarom eladni mert nagyon hozzám nőtt . Haza akarom vinni csak ugye otthon lenézik a jobbosokat. Ez egy 2017-es volvo és hiába jobbos szerintem van benne annyi “hülyebiztos” rendszer ,hogy ha akarnám is nagyon nehezen tudnám összetörni . Ilyen modern autót megéri hazavinni és otthon használni vagy kifogják nézni az embert esetleg kárt tenni az autójában? Megértem az emberek félelmét a jobbos autóktól abban az esetben amikor a honosítás drágább mint adott országban maga az autó (G astra, b5 passat stb…) viszont szerintem egész jól eltudnék közlekedni otthon vele . Ismerem Győrt (ahova megyek vissza) mint a tenyerem így nem gond a tájékozódás és az autóm is kiismertem illetve alapvetően olyan jellem vagyok aki feleslegesen nem vállal kockázatot. Mivel dízel amúgy sem lesz sokat hajtva városban inkább ausztriai bevásárlásokra használom a városban meg veszek egy szaladgálós autót. Szerintetek ez így működhet? Van aki hasonló cipőben járt vagy jár?
2021. jún. 26. 10:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
"ugye otthon lenézik a jobbosokat" Ezt a h***eséget meg honnan szeded?
2021. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Igen, volt aki hazavitte.
2021. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk amikor hazahozza valaki az igazi ipari hulladék 118dét, meg tucatkorzákat azon fel szoktam röhögni. ha már hozol kocsit, akkor valami rendeset. :)


Sokan köpködnek rájuk, de kb pont annyian, ahány ember szerint viszont teljesen természetes dolog piásan vezetni. :)

2021. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Inkabb neked lesz kenyelmetlen a jobbkormanyos auto amikor kozuton elozeskor nem latsz semmit, parhuzamos parkolaskor detto. Az alkatreszek is dragabbak lesznek mert egyenkent kell mindent rendelni, a tompitott fenyszorod is rossz oldalon fog messzebbre vilagitani. Ha ez neked belefer, csinald.


Hogy leneznek a jobbkormanyosokat? Nem tudom milyen falubol vagy tanyarol jossz, de varosban ilyet en meg nem hallottam.

2021. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
itthon főleg lakatosék közlekednek jobbkormányos bmw-vel ezért rossz a hírük
2021. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 krwkco ***** válasza:
100%
Előnye is van. Az egyszerűbb rendőrök az utasnak kérik el a jogosítványát. :-)
2021. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19%
Párhuzamos parkolás pont hogy könnyebb lesz. Előzni se feltétlen muszáj.
2021. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Egyébként előzni kifejezetten utálok szóval az kilőve. Egyébként én is rengeteg „filléres” autót láttam otthon jobb kormányosban. Egyébként én is azt veszem észre, hogy általában azok köpködik a jobbkormányos autókat akik még élőben sem láttak ilyen autót
2021. jún. 26. 13:51
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Sorompós fizetőparkolóknál is szívás.
2021. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
#9 Miért szívás? mert ki kell szállni a kocsiból? :D
2021. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!