Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az 1,2es benzines VW csoport...

Az 1,2es benzines VW csoport autók motorja tényleg olyan silány?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon tetszenek a Seatok. EGy 2009-2011es körüli Ibizára telne anyagilag (1millio 400000 a max amit ki tudok adni, annál többet semmiképp)Nagyon tetszenek külsőre, kis sportosak. De a legtöbb benzines 1,2es belőle, és azokról nagyon nem jókat olvastam :( 1,4est ha találnék azok már jobbak?(bár nagyon ritka, amelyik nem 3ajtós ráadásul) Azt írták mindenhol hogy nagyon gyenge a vezérműlánc és szakad. az 1,4es motorban már nem? Napi szintű munkábajárásra kéne főleg, 27km oda, 27km vissza főúton főleg, plusz némi város (Fehérváron belül)Honda Jazz amit ajánlanak ebben az árban, de nekem annyira csúnyák :( szeretném azért ha tetszene is a saját autómvégre, most sem egy túl menő corsám van -:D Kérlek ne írjatok kínai válaszokat egy nem túl hozzáértő lány vagyok:))

2021. jún. 26. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A szívó 1.2vel semmi gond nincs, csak gyenge.
2021. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, azok.

Nézz inkább Kia-t, Hyundai-t, Toyotát.

2021. jún. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olvass teszteket,keress rá a tipus hibákra.

Olvasd el a tulajok véleményét a Népitélet-en.

2021. jún. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!