Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok, most esni fog...

Mit gondoltok, most esni fog ideiglenesen a VW csoport által gyártott autók ára? Szerintetek milyen megoldást fognak kitalálni rá, mit fognak ajánlani a gyárak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 30. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog esni az új autók ára, és a kereslet sem fog csökkenni.
2015. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 petizacc ***** válasza:

Már csökkentek a részvények, hogy ez hogy fog kihatni az eladásokra és a vételárra nem tudni.


A kérdés második felére pedig itt a válasz:

[link]

2015. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is még ennyit tudok, mint amennyit a 2-es írt, én csak arra vagyok kiváncsi, hogyan sikerül megoldani a programfrissítéssel, hogy a lóerő és nyomaték ne fogyjon, de a fogyasztás se nőjjön, mégis teljesítse a normákat. Nem lesz könnyű feladat, de nagyon szurkolok a VW-nek és az ide tartozó márkáknak. Ha nő majd a fogyasztás, vagy gyengébb lesz az autó, akkor érthetően a tulajok nagyon fel lesznek háborodva, és zuhanni fog a VW autók ára. Amerikából meg szerintem meg be is fejezhetnék a dízel VW-k és Audik eladását, vennének benzinest helyette.
2015. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha kiderülne, hogy a visszahívás után úgy lenne, hogy a fogyasztás nő és gyengül a teljesítmény, ami mondjuk szinte kizárt, mert ha a fogyasztás nőne akkor a károsanyag kibocsátás is, tehát alapból szembe mennének azzal mint amiért visszahívnák, akkor tuti sokan egyszerűen vissza sem vinnék, mert jó ahogy van.


Nem mellesleg a használt árak jelenlegi formájukban nem hiszem hogy annyira mozogni fognak, a legtöbb embert az érdekli, hogy menjen az autó és ne fogyasszon sokat, amíg ez megvan szerintem a elgtöbben tesznek rá hogy épp milyen norma van a papirjaiban.

2015. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ár nem fog esni azt biztos, a kereslet meg nem jelentősen.
2015. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesznek gyengébbek, vagy esetleg még nyújtottabbra veszik a gázreakciókat, bizonyos fordulatnál lassabban gyorsul stb... én valami ilyesmire számítok. De a fő dolog amiért visszahívják az az, hogy kiiktassák ezt a számítógép átb.szósdit. Mindenesetre hatalmasat röhögnék, ha a következő műszakin a zöld helyett fekete matricát kapnának :D
2015. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nem hinném hogy annyira lecsökkenne a kereslet, mert ettől eltekintve még mindig nagyon jó motorok a 2 literes TDI-k. Esetleg a Volkswagen biztosan fog valamennyit veszteni, az elkövetkezendő 1-2 évben. De mondjuk a Skoda vagy a Seat esetében sok ember nem is tudja hogy egy konszern, szóval pont nem fogja őket érdekelni.
2015. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kizárt! En még 94-en vettem részvenyt 1M-ért és hála a jóégnek már ma délutántól nyeroben vagyok :)
2015. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!