Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » C kategóriából tényleg senki...

C kategóriából tényleg senki se vezeti le a 29 órát, mert elvileg az ember már tud vezetni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 27. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Én nem vezettem le. C-nél voltam 3-szor rutin pályán és kb 5 alkalommal forgalomban. CE-n kb 2 óra rutin és 4-5 óra forgalom, majd D-nél kb 3-4 óra rutin és max 5 óra forgalom.
2021. jún. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És minden órát ki kell fizetni ami elő van írva? Tehát azt a 29 órát ki kellett fizetni, függetlenül attól hogy nem vezetted le mindet?
2021. jún. 27. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:

#2


Mivel egy helyen csináltam mindet, így a 3-ra összességében kaptam valamennyi kedvezményt. Szerintm ez máshol is így van. Persze, papíron mind megvolt, de a honlapi árhoz képest kevesebbet fizettem összességében.

2021. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

Én a B jogsimnál is 9 órát vezettem, majd mondta az oktató, hogy jól megy és jövőhétre van időpontja vizsgázni.

Addig még 2 órát akart vinni vezetni, 17 évesen nehezen kikönyörögtem még 3 órát, így 30 helyett 14-et vezettem.

De ezek sosem voltam teljes órák, hanem inkább 45 percek, illetve sokszor álltuk, amíg bevásárolt, postára vittem, ebédelt, stb.

(Leggázabb az volt, amikor a vizsga előtt vitt el 2 órára, és megálltunk egy étterem előtt. Ő bement, engem az autóban hagyott, majd kb 40 perc múlva jött ki..) oktatónak jó amúgy, de nagyon gáz ezekkel együtt, amit csinál.

Sőt, még volt pofája pénzt is kérni, hogy “odaadja az oktatónak” és biztos átmenjek…

Mondjuk le kellett volna vezetni a maradék 16 órát is és nem lenyúlni, és akkor magabiztosabb lettem volna.

Budiásnál voltam egyébként Százhalombattán, és az oktatóm neve K. Tibor. Ma is oktat, senkinek nem ajánlom.

2021. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*Vizsgabiztosnak akart lenni, oktató helyett
2021. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!