Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol érdemes használtautót (10...

Hol érdemes használtautót (10 év körüli) vásárolni?

Figyelt kérdés
Autópiacra szándékoztunk menni, ahol sok magánszemély árulja autóját. Nemrég tudtuk meg, hogy ez már a múlt, alig néhányan mennek ki. Tehát valószínű, hogy kénytelenek leszünk kereskedőtől vásárolni. Valahova utazni kell, ahol elég nagy a választék, és talán nem annyira simlisek a kereskedők. BP Nagykőrösi út, Pécs és Győr jött számításba. Szerintetek hova érdemes menni? Egyéb javaslat (Dunántúl)?
2010. aug. 26. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
M3 autópark autókereskedés, Szentmihályi út valamennyi. Vannak YouTube videóik is :)
2010. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi a budapesti Autópiacon vettük a kocsinkat.

Ott van egy rész ahol magánszemélyek árulnak de sok közöttük a kereskedő aki feketén bizniszel, mi is egy ilyentől vettük a kocsit.

Úgy működik a dolog hogy ők kitöltetik azzal az adásvételit akinek a kocsiját árulják. Ha te megveszed a kocsit akkor az adásvételin már látod hogy félig ki van töltve, már csak a vevő adatai hiányoznak.

Persze ők nem titkolják hogy nem az övéké a kocsi és náluk olcsóbb mint a normális kereskedőnél.

Persze itt is akad olyan aki nem kereskedő.

A legjobb módszer hogy interneten nézegeted a kocsikat, Annyit mondasz a telefonba hogy az autó után érdeklődsz. Ha megkérdezi hogy melyik után akkor az tuti kereskedő. Ha ki van írva a hirdetésbe hogy pl 10% önerőtől vagy hitel lehetséges akkor kereskedő.

2010. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nézz körül a www.hasznaltauto.hu oldalon.

elég sok kocsi fenn van, szerencsére egyre több fényképpel, és kitudod szűrni, hogy mit is keresel

2010. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is a hasznaltauto.hu oldalt ajánlanám elsőre.

Ott adtam el az autóm én is.

Csak figyelj arra, hogy vagy nagyobb autókereskedés hirdetéséből válassz, vagy korrekt magánszemélytől. Képek minősége, autó állapota a fényképen sok mindent elárul.

2010. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kereskedőtől????????????Soha!Ne haragudj,én ezt vallom.
2010. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A használtauto.hu -t hónapok óta nézem, csak most, mire meglett a pénz, pont nincs olyan autó, amilyet szeretnénk, viszont sürgős, tehát nem várhatunk, a hétvégén valamit venni kell.

Mi sem akartunk kereskedőtől venni (mint írtam is), de sajnos muszáj lesz, ha nem találunk magánszemélynél lévőt.

Tehát arra a piacra szeretnénk menni, ahol a legnagyobb a választék.

2010. aug. 27. 09:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Még mindig M3 autópark! Szerintem tök csövik a videóik :)
2010. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!