Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használtautót vegyek...

Milyen használtautót vegyek max 450. E-ből? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Elvárásom, h alacsony legyen a fenttartási költség, keveset egyen. Nem arra kell az autó h döngessem a zenét benne és napszemüvegbe dicsekedjek vele a városba. Max 2en ülnénk benne legtöbbször.

suzuki?astra?

A biztosítással se vagyok tisztába mennyi lesz, mert még nem volt nevemen kocsi.


2011. máj. 22. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Hali Javaslok egy smarot.4 litert eszik 100 on városban.És meglepődnél ,hogy belül milyen tágas.Én 180cm magas vagyok ,de kényelmeseb tudok ülni.
2011. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A 450-et átírással,biztosítás stb. érted?Vagy csak a kocsi kerüljön 450 be?
2011. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]

iylenre gondolsz?

nekem az yilen nem tetszik.de ha vki megállna a kapu előtt h nekem adja ingyen nem uztasítanám el:)

2011. máj. 22. 14:47
 4/9 A kérdező kommentje:
kocsi ekrüljön 450-be. átírás, szerelővel átnézetés, eredetiságvizsg.meg pluszba rájön.
2011. máj. 22. 14:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Suzukit vegyél, azzal nem fázhatsz rá. Alacsony fenntartási költség, kevés fogyasztás. Biztosítás is viszonylag jó áron van rá. Az astrával az a baj, hogy egyrészt többet eszik, a nagy kasztni miatt, a másik gond, az astrák rozsdásodási hajlama. (Mindjárt jön valami 18 éves takony, aki lefikáz, hogy a suzuki is rohad, meg meghalsz benne.) A harmadik gond az, hogy suzukiból fiatalabbat is kapsz ennyiért, néhol légkondival, légzsákkal, az astra meg ennyiért fapad.
2011. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én is suzukit néek már jópár hónapja.de eljött az idő h ne csak nézegessem. 1,3as suzuki 450körül akár 2001-2002es is van 100E km alatt és persze 1,3as. a szervós suzukik sajnos csak 600körül vannak:( érdemes kicsit várnom és olyat?
2011. máj. 22. 15:01
 7/9 anonim válasza:

Ez csak a személyes véleményem:

Mindenképp valami német technikát választanék, a kis kaszninak és köbcentinek nem vagyok híve,2000 alatt nem is volt még autóm.Tulajdonképp te már el is határoztad mit fogsz venni,nem is kell ennél több.Csak koncentrálj a minél jobb műszaki állapotra ha ennyiért akarsz autót venni.

2011. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hidd el, a szervó nem sokat ér. Szervó nélkül is ugyanolyan könnyen lehet tekerni a kormányt. Álló helyzetben nehezebb egy picivel, egyébként nem tekerjük álló helyzetben a kormányt, mert csak a guminak ártasz vele, meg a kormányművet erőlteted.

A helyedben inkább klímásat vennék, mint szervósat... Ki lehet fogni.

2011. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

suzuki, golf 1-2, rover 214

ezek jók, megbízhatók olcsó fenntartás

2011. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!