Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beragadt fék probléma?

CsakEgyASokKözül kérdése:

Beragadt fék probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A mai nap el akartam indulni az autómmal, kéziféket kiengedtem, rükverc, és már tolattam is volna ki a garázsból viszont nem sikerült. A kocsi jobb hátsó vége elkezdett emelkedni ahogyan tolattam volna a motor meg egyre jobban pörögni. Tehát valószínűleg valami fogta ott a kereket. Benéztem alá nem-e ment be oda valami azért nem tud menni a kocsi, de nem. Jó, megpróbáltam megint és egy nagyon picit tudtam vele tolatni azt is úgy hogy nem forgott a hátsó kerék. (Ezt onnan tudtom, hogy felvettem magamnak videóra hogy lássam mi folyik ott.) Gyorsan abba is hagytam nehogy nagyobb kárt csináljak. Nekem az a tippem, hogy a fék beragadt, viszont az lenne a kérdésem hogy szerintetek mi lehet a probléma? (Ui: A műszerfalon nem világott semmi különöset jelző lámpa)

2021. jún. 30. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván a fék ragadt be, de a csapágy is betud rohadni ami nem valószínű.

Más nem lehet. Megkell nézetni ha te nem értesz hozzá.

2021. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"...a motor meg egyre jobban pörögni.."

Na próbáld meg újra. ;)

2021. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, ez valószínűleg fékprobléma
2021. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg kellene emelni a kocsit és meg nézni, hogy mi a probléma. Igen szerintem is fék gondok.
2021. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!