Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő autónak 500ezer-1...

Kezdő autónak 500ezer-1 millióig mit ajánlanátok sedan esetleg még hatchback kivitelben? Benzines motorral, minimum 1.4, max 1.9?

Figyelt kérdés

Sajnos apámmal az utóbbi időkben nem tudom megvitatni ésszerűen ezt a kérdést, bárhogy is próbálom az „igényeimet” tálalni, valami városi kisautóra tér ki, kis motorral. Viszont Nekem nem lenne ez elegendő országúti és néha pályás használatra (nem is érezném biztonságosnak). Plusz, a kutyánk sem férne el, és praktikussági szempontból sem előnyös pl. háromajtós kivitelű autó...

... Na meg nem is igazán tetszenek, és vezetési élményt sem különösebben adnak (Vauxhall Agila, Suzuki Ignis, Opel Corsa-t próbáltam ebben a kisautó kategoriában).


Ha már lesz elég tapasztalatom, szeretnék barátaimmal hosszabb távokra is menni, és pl. egy Passat B5 utasként is sokkal kényelmesebb :)


Nem vágyom hülyegyerek autóra, nem is szeretnék vagánykodni, de azért nem egy konzervdobozt képzelek el magamnak még fiatalon, de gondolom valahol ez érthető is.


Köszönöm előre is, hogy elolvastad, kicsit hosszú lett.



2021. júl. 3. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Valójában szerintem egyáltalán nincs szükséged nagyobb autóra, mint apád javasol. A felsoroltakból is van 5 ajtós.

Szerintem első körben kellene tájékozódni kicsit aztán ugrani szembe faterral.

Egyébként én Polo-t mondanék. De ennyiért 1.6-os Astra G is van, ellenben kutyázás miatt, hogy ne őrülj bele a box-szal szenvedésbe inkább igazi 5 ajtós kellene, Golf IV, Astra H, Fabia, Polo. A tévhitekkel ellentétben ezek is bőven használhatók pályázásra is. Nyilván nem kell beleállni az überszedánokba és 160 utazót tartani, de teljesen jól használhatók.

2021. júl. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
swift jó lesz
2021. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!