Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hiányzó adattábla pótlásával...

Hiányzó adattábla pótlásával kapcsolatban mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Vettem egy külföldi papíros motort, a forgalmival összehasonlítottam a vázszámot, illetve a motorkódot(olasz motor, motorkód van csak a forgalmiban, nem motorszám), ezek stimmeltek. Eszembe sem jutott hogy az adattáblát megnézzem(vázszám, illetve a kipufogó hangereje adott fordulaton van csak feltüntetve rajta), műszakira felkészítés alatt vették észre hogy ahogy van hiányzik. Érdeklődtem a közlekedésfelügyeletnél, ott azt mondták hogy kell a forgalomba helyezéshez, de a márkaszerviz tud segíteni a pótlásában - és itt tart most a dolog, múlt hét hétfőn hívtam őket, azt mondták aznap visszahívnak, másnap megint odaszóltam, akkor azt mondták a héten, következő nap hívtak azzal, hogy a pontos menetét nem tudják, de ha az egész élőélete leigazolható akkor elvileg meg lehet oldani, majd hívnak még a héten. Pénteken hívtam őket megint, azt mondták majd a jövő héten. Szóval nem megy túl gördülékenyen.

Valakinek van ebben bármilyen tapasztalata, mit kértek, hogy nézett ki az egész folyamat, meddig tartott? Suzukiról van szó. Amiatt aggódok, hogy új a forgalmija, amikor kint kivonták újat adtak(ebbe pedig beleírták, hogy kivonták, illetve hogy Magyarországra lesz hozva), a régiről(amin a tulajdonosváltások fel vannak tüntetve) csak fénymásolatom van(amit csak ott helyben csináltak, tehát nem hitelesített, effektíve csak egy darab papír).



2021. júl. 5. 17:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!