Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha letettem a moped kategóriár...

Ha letettem a moped kategóriára a jogsit, de csak a következő héten tudok bemenni az okmányirodába és közbe vezetek azért nagyon szoktak büntetni a rendőrök?

Figyelt kérdés

Vagy csak egy ejnye bejnye van?

(forgalmas úton addig úgysem megyek mivel még bejáratós a motor és nem karok vele gyorsan menni. Egyébként egy simsonról van szó.


2010. aug. 26. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
ha így megállítanak akkor fél évig is késleltethetik a jogsidat
2010. aug. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem tudsz várni addig amíg megjön a jogsid?!
2010. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az hogy a rendőrtől mit fogsz kapni, az a rendőr kedve, a természete, és a te nagyképűségednek arányában fog állni.


A minimum az hogy hazatolhatod a motort, a maximum az hogy 2 évig eltilt a jogositól.


és mielőtt még megkérdezed: avval az A4-es lappal amit az okmányirodába fognak adni amit ideiglenes jogosítványnak neveznek, AVVAL SE LEHET MÉG VEZETNI. Bár a rendőr elnézőbb akkor amikor az ideiglenes jogosítványt mutatod fel, de ha olyan kedve van, még akkor is eltilthat a jogosítványtól.

2010. aug. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor én befejeztem a vizsgát, akkor adtak egy papírt ami ugyan úgy "működött" mint a jogsi. Persze csak addig amíg meg nem jött a postán.
2010. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!