Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó gumicserét hol csinálna...

Robogó gumicserét hol csinálnak Bp-en, vagy környékén úgy, hogy nem nekem kell kiszerelve vinnem a kereket?

Figyelt kérdés
A méta utcai Taylor Gumiszervízt ismerem, többet nem.

2021. júl. 8. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szinte sehol, mert ahhoz hogy kivedd a kereket, sokesetben le kell venni a kipufogót is🤷‍♂️ akkor ugye kell majd új tömítés, kipufogónál sokszor törnek a csavarok, meg ha előtte használtad, akkor qrva forró... Nekem ezt mondta a gumis, mikor bementem hozzá egy defektes, de váltós 125-ös motorral. Azt mondta ha kiveszem a kereket megcsinálja. Kivettem, miközbe csinálta beszélgettünk, visszafele már ő rakta.
2021. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én mindig kivettem ákár kocsiról akár motorról volt szó, jobb a pénztárcámnak, hamarabb kész van és a szerelőnek is könnyebb a dolga

egyébként otthon sem nehéz kicserélni, centírozásért meg kb fagyipénzt kérnek, de ha értesz hozzá azt is megtudod csinálni

2021. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig sok helyen megcsinálják. Csak gumisok közül kékhold, gumiszerviz16 így fejből, de ne gumist keressél, hanem robogó-motorszervizt, szinte mindegyikben gumiznak is.
2021. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!