Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehezebb vezetni egy Ford...

Nehezebb vezetni egy Ford Mustangot, mint egy "átlagos" autót?

Figyelt kérdés

Egy-két helyen olvastam, hogy komolyabb vezetési tapasztalat, rutin nélkül veszélyes lehet egy mustangot vezetni. Indokolásként azt adták elő, hogy könnyebben megcsúszik, nehezebben fordul.

Megjegyzem a kérdésem merőben elméleti, csak kíváncsi vagyok tényleg így van-e.



2021. júl. 8. 20:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát öcsèm minden reakciòt darabjairs tudom aprítani.

1. Szerintem rajtad kivul mindenki tudja milyen egy atlagos “normal” auto. Segitek mert raszorulsz: opel astra, suzuki vitara stb

2. Egeszen biztos lehetsz benne hogy sokkal tobb fèle autot vezettem mint te, semelyik átlag “normal” auto kuplungja es valtoja nem foghato kemenysegbe a mustangehoz. Nyilvan ha szar akkor persze kemeny egy atlag autoban is a kuplung, de nyilvan nem errol van szo.

3. Kormanyzas nagyjabol hasonlo az atlagautokban amit atlagsoforok vezetnek. Nem tudtad? Kár.

4. Mèrer: latom nem ultel meg mustangban. Nem a centik a lenyeg hanem a vezetoulesbol erzekelheto dimenziok. Sokaknak egz Swift is gondot okoz.

2021. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"milyen egy atlagos “normal” auto. Segitek mert raszorulsz: opel astra, suzuki vitara stb"


És az Astra és a Vitara szerinted egyforma kormányzás, úttartás, pedálok keménysége stb szempontjából? Nem csak a legújabb modellek, hanem az elmúlt 20-25 év modelljei vegyesen, mert az utakon ilyen öreg "sima" autók is vannak? Azok között is akkora különbségek vannak mint makóhoz jeruzsálem, és akkor még más típusokat nem is említettünk.


Ha annyira értenél az autókhoz mint behazudod magadól, nem vennéd egy kalap alá a "normál" autókat, főleg úgy hogy nem is definiálod hogy mit értesz ez alatt. Két típust felsoroltál, és azzal le van tudva? Akkor mégeszer leírom: Egy 20 éves ezres swift és egy 2 éves 520d között is óriási különbség van méretben (akár ténylges fizikai méretben, akár érzetre), dinamikában, úttartásban, kormányzásban, váltóban stb., pedig egyik sem sportautó, mindkettőből bőven látni az utakon napi használatban. Akkor mégis hogy lehet ezeket egy kalap alá venni?

2021. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Kormanyzas nagyjabol hasonlo az atlagautokban amit atlagsoforok vezetnek"


Bocs, nem tudtam hogy az autóban a kormányzás az alapján változik, hogy ki vezeti... Ennyi ésszel minek szólalsz meg? Ez a baj a nyári szünettel, sok kamuzós okoskodós hülyegyerek ráér a gykn trollkodni.

2021. júl. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kar hogy nem sikerul a szovegertelmezes. 20 eve dolgozom az autoiparban es nem holmi kereskedonel.

Aki akarja megerti hogy oriasi kulonbseg van egy atlagos, normalis allapotban levo auto es egy uj mustang kozott, ami gondot okozhat atlagos soforoknek. Ha te csak olyan ellenerveket hozol fel amik szelsoseges peldak hat gratulalok.

2021. júl. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Brandon41 ***** válasza:
Egy Mustang GT-nek nem lehet úgy oda lépni mint egy átlag 100 akárhány lóerős autónak. Ráadásul egy Mustang nem túl könyű 180 kg körül van.
2021. dec. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Mustang? 180kg??

Inkább 2.1 tonna.

Amúgy egy renault espace4 3.5liter (nissan 350z motor) motorú kocsi utan a mustang 450 le 5 literes nem olyan nagy lepes

2023. jún. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Brandon41 ***** válasza:
#16 lemaradt egy 0, bocsi. A Mustang saját tömege ~1.8t össztömege 2.1t
2023. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!