Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy Simson S51B-t,...

Vettem egy Simson S51B-t, szét akarom szedni a blokkját, miket nézek meg rajta, hogy napi 50 km-es utakat kibírjon?

Figyelt kérdés
Suliba járáshoz fogom használni.
2010. aug. 27. 09:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Csapágyak, váltó kopása, a kenés... aztán össze is tudd rakni.
2010. aug. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
napi 50 km az nem sok ha oda vissza számoltad. csapágyak szimeringek henger nem kopott e dugót kel e cserélni gyürük a dógón .. de fontos még a gyujtás is fasza megszakitó legyen és faszául legyen beéllitva keverék is jó legyen nehogy beletegyél valami ostoba 1:50 keveréket mert ez irja stb.. ne legyél ennyire eggyügyü ! 1:20 , 1:30 járatod vagy különben hamar elromlik 10 éve van simsonom 1:20 keverékkel használom semmi baja nem volt még sok ezer kilóméte van mögöttem vele..
2010. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
amugy meg a suliban a haverokkal ugy is kinyirjátok a blokját vagénykodás miatt vagy majd a lányoknak vagánykodás miatt anyonpörgetitek és kész........
2010. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igen, oda vissza 50 km.

Nem vagyok teljesen műszaki analfabéta, meg fogom tudni csínálni, csak érdekelt, hogy miket nézzek át.


Köszi a segítséget.

2010. aug. 27. 09:51
 5/18 A kérdező kommentje:

Sulibajáráshoz lesz, nem vagánykodásra!

Amúgy sem való a Simson csajozáshoz...

2010. aug. 27. 09:52
 6/18 anonim ***** válasza:

Ja, nehogy valaki 1:50-es keveréket használjon, valamelyik idióta mérnök ezt határozta meg, ez a gyári ajánlás, tiszta hülyeség. Inkább higyjünk egy névtelenül kommentelő, helyesen írni sem tudó "szakértőnek".

Kérdező, ne szedd szét a blokkot, ha semmi baja a motornak. Inkább ellenőrizd a tankot, nem rozsdás-e belülről, ellenőrizd a levegőszűrőt, takarítsd ki és állítsd be a karbit, cseréld le az olajat a blokkban. Ha megy a motor, használták, nem bejáratós, felesleges több olajat tenni a keverékbe, 1:40 - 1:50-es bőven jó.

2010. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
ne pofázz vissza mitképzelsz te piszok amugy használd egéségel és vigyázz rá és sosem lessz baja sismsonnal is lehet csajozni a lányok ugy sem értenek a motorhoz.:) az a lány meg aki a nagy miliós motor tetszik arról meg van a véleményem!
2010. aug. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Labika ebből látszik semmit nem értesz a motorokhoz te képes vagy beletenni 1:50 keveréket uhhhh ! nem semmiért irtam amit irtam.. nem egy 1-2 simsontt ujitottam már fel .
2010. aug. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Repsol Scooter 2T olajjal volt használva, jó ha ezzel használom tovább?
2010. aug. 27. 10:30
 10/18 anonim ***** válasza:

Én 2 éve Simsonozok, 1:40-nel használom, úgy tökéletes.

Bejáratni 1:35-tel csinálom, de akkor nagyon kímélem.

Nekem 60-as 4 felömlős henger jön most és 90 körül fog menni.

70-es utazó simán meglesz remélem :D

Amúgymeg nehogy csak dugót és gyűrűt cserélj, mert az csak ideiglenes megoldás. Fúrasd fel, és aztán új dufó-gyűrű

2010. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!