Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Uj autot csak cascoval erdemes...

Uj autot csak cascoval erdemes venni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen
2021. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
tudtommal nem is nagyon lehet rá máshogy, kötelező
2021. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy csak azzal.

Lehet a nélkül is, azt neked kell eldönteni hogy kell-e az neked vagy nem.

2021. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a nagy értéke miatt, igen
2021. júl. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

#2 Akkor kötelező, ha pl. hitelből fizeted. A bank ilyenkor megköveteli.

Amúgy egyéni döntés, számolni kell.


Ha kis parkolási sérülésektől félsz, azokat úgyis az önrészből kell fizetned, vagy nagyon magas lesz a díja.


Én vidéken, garázzsal nem kötnék. De ha Budapestre kellene bejárnom, lehet meggondolnám.

2021. júl. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem kötöttem, minek? Nagy értékű, ha hibázom, annyi volt. Ellopni nem tudják, csak lopóautóval.
2021. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem kötöttem. Egyáltalán nem kötelező, ezt a marhaságot nem tudom ki találta ki...

Sokallottam 10%/100eFt önrész mellett egyösszegű előre fizetéssel majdnem egy teljes havi nettó fizetésemet rá.

De, nekem nem az utcán éjszakázik a kocsi. Munkahelyemen is zárt, bekamerázott udvar van. Huzamosabb ideig nem szoktam közterületen parkolni. Saját hibás balesetem se volt még 21 év és bő 400.000 km alatt. Maximum a kavicsfelverődéstől félek, hogy kicsapja a szélvédőt. De egy gyári új szélvédő is megvan anyaggal, munkadíjból annyiból mint a Casco egy éves díja. Tehát ha minden évben betörik a szélvédőm, még mindig csak egálban vagyok. Arról nem is beszélve, hogy ha kisebb károd van, mondjuk karcolás miatt kell újrafényezni egy elemet, aminek a költsége a 100e Ft önrészt nem lépi túl, egy fityinget nem kapsz. Teljes egészében a te költséged, hiába utaltál át egy vagon pénzt. Esetemben nem érzem arányosnak a kifizetett pénzt, a kockázattal.

2021. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak aztán arra figyelj, hogy ha véletlen mégis összetöröd vagy ismeretlen károkozó összetöri vagy szétveri a jég vagy hasonló, akkor igen szarul jársz.
2021. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, minden nem kötelező biztosításnál azt kell figyelembe venned, hogy az esetleges kár, adott esetben az autó ellopása vagy totálkárossa törése mit jelentene neked anyagilag. Ha nem jelentene anyagi katasztrófát, akkor jobban jársz, ha nem kötsz, hiszen hosszútávon a sokadik autóddal már kifizetnék biztosítási összegként a kárnál nagyobb összeget, hiszen a biztosító ebből él, neked zéró összegű a játék.
2021. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-vagyok még. Nem zéró, negatív összegű.
2021. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!