Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Uj autot csak cascoval erdemes...

Uj autot csak cascoval erdemes venni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 11:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#8! Ha összetöröm, akkor így jártam. Nekem kevésbé fáj, egy nagyobb összegű javítást kifizetni, mert tudom, hogy hibáztam, hülye voltam, mint évek alatt milliókat kvázi kidobálni az ablakon úgy hogy az ég világon semmit nem kapok cserébe, vagyis a biztosítók zsebét tömni.

Ismeretlen károkozóra, ahogy fentebb írtam viszonylag kicsi az esélyem. Nyilván nem azt írom, hoyg nulla, de lényegesen kisebb, mint aki állandóan az utcán tartja az autóját.

Ha esélyes hogy jégeső lesz, ki se hozom az autómat a garázsból. Olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy munkába el tudok menni tömegközlekedéssel is. Egy órán belül ott vagyok. Nem esik nehezemre. Évente pár darab buszjegy még mindig olcsóbb. Ha boltba kell elugrani, a radar alapján nem kell meteorológusnak lenni, el lehet dönteni hogy egy órán belül lesz-e komoly vihar a környéken vagy nem. (Nekem ez mondjuk valamennyire hobbim is, a radaron felül a modellek bújása sem nyűg.)

Persze nyilván, van akinek mindig menni kell és nem tudja megoldani sehogy másképp. Nem azt írom, hogy minden esetben hülyeség a Casco, de nekem nem éri meg. Ha nem lenne garázsom, az ország túlsó végében dolgoznék, ingáznék, stb, akkor valószínű én is kötnék.

2021. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!