Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Idősebb vagy újabb kocsi inkább?

Idősebb vagy újabb kocsi inkább?

Figyelt kérdés
A pénz 3.5 millió, max ennyiért kellene valamilyen járgány, ami bírja az autópályás használatot, s megbízhatóan teszi a dolgát, természetesen az alapvető karbantartásokat nem elhanyagolva. Most 2 tűz között mozgok, hogy inkább válasszak mondjuk 1.5-2 millióért egy idősebb 15 év körüli Volvo S60-at a híres 2.4 D5 163 lóerős változattal, vagy inkább egy 4-5 év körüli Renault Megane-t 1.5 dci motorral 110 lóerővel, kerek 3 millióért. Minőségben a Volvo messze felülmúlja még a fiatalabb Megane-t is, ez tény.
2021. júl. 11. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
15 éves dízel Volvo, csillió kilométerrel... ha szereted ha fáj :D
2021. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Egyiket se

Inkabb vegyel egy japan autot. Olcsobb mint a premium, dragabb mint a francia es mindkettonel megbizhatobb. Nekunk 3 eve toyotank van es eddig csak akumulatort csereltem benne. A rokonsagban masoknak is van toyota es nincs veluk gond.

Ezen kivul meg a hondak is nagyon jo autok.

2021. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

POnt erre gondoltam, mint 2-es.

Nekem is egy Mazda 323 után most Toyota Corollám van. De a Honda Accordokat is nagyon jónak tartom. Bármelyik tökéletes autópályára is.

2021. júl. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit 2-es mond, de ha mindenképpen ezek közül akarsz választani, akkor abszolút egyértelmű, hogy az újabb Renault.
2021. júl. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kettő közül a Renault. De amúgy ennyiért én a Kia Ceed, Hyundai i30, esetleg Toyota Auris vonalon gondolkodnék.
2021. júl. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyiket sem.

Vennék egy 2.0 CR Golf-ot

2021. júl. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2010 utáni Volvokat nézhetsz. D3, D4 motorok megbízhatóak.
2021. júl. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!