Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan vegyek xenon izzót...

Honnan vegyek xenon izzót passat b6hoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Xenon izzót szeretnék venni az autómba de egyszerűen nem tudom hogy honnan és milyet vegyek, azt már eldöntöttem hogy 4000k környékén lévőt szeretnék mivel nekem fő szempont a minél jobb láthatóság ebből kifolyólag láttam olyanokat hogy gyárihoz képest 150% láthatóság meg ilyenek, gondolom marketing vagy nem tudom,

ebből kifolyólag szeretnélek titeket megkérni arra hogy küldjetek, mondjatok olyan boltot , izzót ahol jó áron jó minőségű izzót tudok vásárolni, előre is köszi



2021. júl. 12. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne essél túlzásba. Alap xenon is nagyon erősen világít. Emelt fényerővel elvakítanál mindenkit. Te látsz, csak a többiek nem.
2021. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni mint #1 még az alap xenon izzó is nagyon rossz a többi autósnak. Nagyon nem szeretem a xenon izzókat, nagyon zavaró. Ha mindenképpen azt akarsz, akkor legalább az alapot vedd PLS 🙏🏼
2021. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lumenet.hu

Nekem "emelt fényerejű" a xenon fényforrásom. De nem úgy képzeld el, hoyg ég és föld a standardhoz képest. Ha nagyon akarom, akkor belelátom, hoyg egy halvány árnyalatnyival jobban világít. De az alap kisülési cső is teljesen jó, ha egy jó minőségű Osram, Philips, Stb típust veszel.

2021. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2, nem mindegy hogy utólagos, halogén helyére belebarkácsolós xenonról beszélünk, vagy gyári xenon lámpáról normálisan beállítva. Nekem utóbbi van, évente 25-30e km-t megyek, ősztől tavaszig végig sötétben. 9 év alatt senki, azaz senki nem villogott még szembe!
2021. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Lefogadom, hogy a kérdező xenon HATÁSÚ ultragagyi izzót keres.
2021. júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
megnyugtatok mindenkit hogy gyari xenonba keresek izzot ,es nem halogenbe xenon hatasut :) es persze nem celom senkit sem elvakitani csak már olyannyira elhasznalodtak a mostaniak hogy nem eleg eros a fenyereje este , nem uti meg egy jo halogen fenyszoro teljesitmenyet , ugye tudni illlik hogy gazkisuleses izzo elettartama soran akar 70%at is elvesztheti a fenyerejenekrt teljesitmenyet a vege fele igy mar nekem is erik a csere
2021. júl. 13. 05:49
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor ha jol latom egy jo minosegu xenon izzo par kb 30ezer forint ugye?
2021. júl. 13. 05:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha jól sikerült kiderítenem, D1S foglalatú kell a tiédbe. 17e-től indul a pár. Ráadásul az 4250K-es, közel olyan, amit szeretnél. De persze vannak valóban drágább emelt fényerejűek is: [link]

A Neolux az Osram másodmárkája. Tehát azt se mondanám gagyinak.

2021. júl. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pontosan, köszönöm
2021. júl. 14. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!