Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a kettő ugyanaz jogsinál?

Ez a kettő ugyanaz jogsinál?

Figyelt kérdés

Első jogsi lenne, orvosi alkalmasságinál a lejáró vezetői engedély vizsgálat és az első jogsihoz szükséges vizsgálat ugyanaz? Mert kaptam egy dokumentumot, hogy töltsem ki, de oda kell írni a vezetői engedélyem számát (ami nincs), de az orvosnak, akitől kaptam, mondtam, hogy nincs még semmilyen vezetői engedélyem, mégis lejáró vezetői engedélyhez szükséges orvosi vizsgálatra történő jelentkezési lapot kaptam, hogy töltsem ki.

Szóval a kérdés az lenne, hogy ugyanaz-e a kettő, ezt kell kitöltenem, csak hagyjam üresen a vezetői engedély számát, vagy rossz dokumentumot kaptam?


A segítséget előre is hálásan köszönöm!



2021. júl. 12. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd üresen.
2021. júl. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha első jogsi, akkor egy alkalmassági vizsgálat kell, hogy egyáltalán elmehess kresz vizsgára. Én nekem tavaly szeptember kellet mennem az elsőre, és semmi papírt nem kellett kitöltenem csak az orvos kérdezett.


Szerintem lehet, hogy félre értett valmit az orvos.

2021. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!