Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ideális ez a szervíz költség?

Alexcosta kérdése:

Ideális ez a szervíz költség?

Figyelt kérdés

Pár napja elszakadt az autómban az ékszíj és a szerelő, aki csinálta nekem azt mondta, hogy le kell hozzá venni a kocsi orrát, mert máshogy nem lehet hozzáférni. És mondta nekem, hogy kell bele ékszíj és egy automata feszítő így összesen munkadíjjal együtt 75-80 fog kijönni.


Szerintetek ez reális ár, vagy lehúztak?


Autó: Audi A6 C6 TDI 3.0 2005-ös évjárat.



#költség #Audi #ékszíj #Audi a6 c2 #Automatafeszítő
2021. júl. 18. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen. Szíjat önmagában soha nem cserélünk, csak feszítővel együtt. A te autódhoz a szíj kb. 10 ezer, a feszítő pedig 30-egynéhány ezer. Tehát az árnak a fele már megvan csak az alkatrészből, ehhez ha hozzá veszed a munka árát (ami szintén reális, mivel hosszmotorról beszélünk és tényleg nem lehet a szíjhoz hozzáférni, csak ha leveszed a lökhárítót), akkor máris kijön.
2021. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van, tartsd meg ezt a szerelőt.
2021. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondhatni nagyon olcsón megúsztad, autótípustól függ, hogy mennyibe kerül a szíj, a munka a szerelőm szerint pedig 4-8 óra, attól függően hogy mennyire könnyű hozzáférnie, szétbontani a környezetét az autónak.
2021. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Az én autómon ugyanez a mutatvány kb 800 forint. :D

Feszítő sincs, csak a generátort hajtja.

De aki csajozós verdát tart....

2021. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#4 aki a dagadt vagy igenyteelen paraszt noket szereti annak biztosan megteszi az a csirkeol ami neked van. Olcson meguszod cserebe dughatod az szepsegverseny futottak meg kategoriait
2021. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Pár napja elszakadt az autómban az ékszíj"


A motor nem sérült? Mert akkor szerencséd van.

2021. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Ja, ékszíj, nem szóltam :D
2021. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Cserélne feszítőt a fekete fene amikor 30+ ezer, miközben a szíj nincs 10... Majd ha tönkremegy akkor lehet szó cserére..
2021. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Reális.


Feszítőt a sajátomon akkor cserélek, ha tönkrement a régi.

Ez a szakmám, nem vagyok laikus.

2021. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!