Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorolaj jelző lámpa pirosan...

Motorolaj jelző lámpa pirosan ég, motor nem indul. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Vettem egy Honda Hornet 2003 motorkerékpárt, haza jöttem vele, majd magától leállt épp mikor hazaértem. Menet közben nem észleltem semmilyen problémát. Azóta le engedtem az olajat, mondanom sem kell fáradt olaj volt benne, szűrő is lekerült, viszont mostanában munka miatt nem jutok el üzletbe szűrőért és olajért.A kérdés lényege az lenne hogy ez természetes? Tehát ha betöltöm az új olajat, pöccre kell indulnia megint?

2021. júl. 25. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Egy munka folyamatot fejezz már be és majd utána kérdezel.

Most minek engedted le az olajat ha nincs amit bele töltenél??

2021. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Neked sincs jogosítványod igaz?

Amíg nem indul be, addig nincs olajnyomás, a visszajelző lámpa ég. Ha beindul, megjön a nyomás, el kell aludnia a lámpának.


Egyébként te leengedett olajjal indítgatod, vagy hazaérés után próbáltad beindítani?


Ha utóbbi, akkor jó eséllyel nem az olajhoz van köze, majd ha kerül bele olaj, kiderül mennyire vágtak át

2021. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem értem ezeket a válaszokat. Egy egyszerű kérdést tettem fel. Sehol sem említettem hogy így indítgatom a motrot olaj nélkül nem kis gyerek vagyok, első nagymotorom, 18 éve van jogsim eddig csak autót vezettem. Miért álltok hozzá ilyen rossz indulattal egy kérdéshez?
2021. júl. 25. 13:56
 4/10 A kérdező kommentje:
Részben köszönöm.
2021. júl. 25. 13:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Már elnézést Kérdező, de teljesen igazuk van az előttem válaszolóknak! Vagy háromszor elolvastam a kérdésedet de egy értelmes gondolatot sem tudok belőle kiolvasni. Mikor ég a lámpa? Miért van leengedve az olaj ha nincs másik? Miért indítgatod?
2021. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Azóta le engedtem az olajat, mondanom sem kell fáradt olaj volt benne, szűrő is lekerült, viszont mostanában munka miatt nem jutok el üzletbe szűrőért és olajért."

Akkor tanulj meg érthetően, és célirányosan kérdezni.

2021. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bizony kérdező, akkora hülyeséget irtál mint ide 6 hét.

Olvasd el és rájössz.

2021. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Teljesen érthető a kérdésem. Egy kb laikus ember kérdést tesz fel, leírja mit tapasztalt, és feltett egy ehhez tartozó kérdést. Mi nem érthető? Sajnálom hogy pazaroltam az időmet. Szevasztok.
2021. júl. 25. 14:10
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
És még ő sértődik meg. Vettél volna egy biciklit.
2021. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne itt hisztizz!

"Teljesen érthető a kérdésem."

Igen, a kérdésből teljesen egyértelműen kiderül, hogy azon csodálkozol, hogy olaj, és olajszűrő nélkül világít az olajnyomást jelző lámpa.

Mert ezt írtad a kérdésben.

2021. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!