Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi benzinpénzt fizetnek...

Mennyi benzinpénzt fizetnek manapság a cégek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy autót. Munkahelyem még konkrétan nincs, de 99,9% hogy a tőlünk 35 km-re lévő megyeközpontban lesz. Viszont a családban mindenki lebeszél róla, azzal az indokkal, hogy túl sokba kerül a fenntartása, a cégek úgy is csak 5-10 Forintot adnak kilométerenként, így anyagilag jobban járnék ha buszozok. Ezzel csak az a baj, hogy közvetlen járat úgy 1,5 óránként van (ha fix időre kell mennem, akkor nem biztos hogy pont jól fog kijönni) és utána a városban még helyijáratoznom kell. Összenéztem a menetrendeket, ha a 6.40-essel mennék be, akkor 8.10-re érnék oda az egyik kiszemelt céghez (több is van, még nem tudom hogy melyikhez jelentkezek első körben, de helyileg nincsenek egymástól messze, szóval mindre igaz ez az időpont). Ha az 5.20-assal megyek, akkor meg bent a 6.20-as helyijárattal tudok menni amivel kiérek 6.50-re kb.. Szóval az idő szempontjából jobb lenne mindenképp az autó, de ha tényleg ennyire keveset fizetnek bejárásra, akkor anyagilag elég húzós lesz a tankolás.

2021. júl. 28. 17:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#9

Tényleg, bocsi. Számoltam-számoltam (a sajátunkkal), aztán úgy maradt (nekünk napi 2x50km), köszi a javítást!

2021. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!