Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Passat B5.5 manuál ablakemelőr...

Passat B5.5 manuál ablakemelőről elektromosra szerelés?

Figyelt kérdés

B5.5 kombi 2 hátsó ablaka kézi működtetésű, azt szeretném lecserélni motorosra, amit eddig összeszedtem hogy fixen kell:

2db ablakemelő panel,

2db ajtókárpit működtető gombbal

vezetőajtóban 2 gombos panel cseréje 4 gombosra,

a kérdés az lenne hogy a motoros ablakemelő panel kábelezéséhez a B oszlopnál lévő csatlakozó elő van-e készítve a hátsó ablakok vezérléséhez, vagy plusz kábelezésre van szükség és macera az egész? Illetve a vezetőülésnél lévő vezérlőnél ugyanez.


2021. júl. 29. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mégis minek az, aki hátra ül semmi más dolga nincs csak ha leakarja engedni akkor letekeri.
2021. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem tudtam hogy a manuál ablak így működik.

1. gyerek letekeri

2. magától lerázódik az üveg egy idő után, ha kiszállok jó érzés nem kinyitni 3 ajtót és tekergetni a kallantyút 2 gombnyomás helyett.

2021. júl. 29. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem B5-ben nincs olyan opció, hogy hátul ne lehessen leengedni gombbal, pláne ha gyári szettet akarsz belefabrikálni. A gyereket meg kellene inkább nevelni. A gombot még inkább nyomogatni fogja, mert tuti még érdekesebb lesz neki. A rázkódásra lemegy témakör meg mechanikai hiba, mindenképpen meg kell csináltatni.

Szerintem egyszerűbb levenni a tekerőket és nincs gond a gyerekkel tovább.

Egyébként bontottan összevadászni nem hiszem, hogy megéri. Ha mindenképp át akarod szerelni jobban jársz, ha egy autóvillamosságissal rakatsz be egy unverzális szettet, pár 10.000-ért megvan

2021. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyit tennék hozzá, hogy de, a B5-ben is le lehet már.tiltani a hátsó elektromos ablakokat előlről, attól, hogy 20+ éves autó, nem egy őskövület, sőt.

Ezeken a Passatokon mindent meg lehet oldani, van alkatrész is hozzá, csak nagyon bíbelődős meló.

2021. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!