Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik lenne jó első autonak?

Melyik lenne jó első autonak?

Figyelt kérdés

Nem rég szereztem meg a B jogosítványt,és szeretnék egy autót magamnak.

Mivel 19 éves vagyok így 600e a keretem.

Ki is néztem két autot.

1.Golf 4 1.6sr 2000evj. 283e km

2.Focus Mk1 1.8 Tddi 2001evj. 295e km

Szerintetek melyik lenne a jobb választás?

Esetleg vannak itt tulajok? Velemenyekre lennek kíváncsi.

Köszi!



2021. júl. 30. 09:03
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
100%
Egyaltalan milyen felhasználásra kellene?Mert nem igazan latom azt a szituációt ahova egy benzines nígyesgóf is megfelel,de ha ugy van akkor egy dízel focus is jó.
2021. júl. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem elkerülhetetlen, hogy saját autód legyen, akkor még gyűjts hozzá inkább.
2021. júl. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy 2-es írja. Ha nem muszáj, akkor még ne. Ilyen roncsokhoz bottal se nyúlj. Majd ha lesz magára az autóra legalább másfél, 2 milliód, ott már lehet nézni olyant, ami működőképes is.


De ha muszáj neked az autó valami okból kifolyólag, akkor mindenképpen valami igénytelen, benzines Suzukit nézz. Minden más felejtős.

2021. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 azért ez nem feltétlen igaz, lehet ennyiért is korrekt, jó állapotú kisautókat találni, nyilván kompromisszumokat kell kötni. Skoda Fabia, VW Polo és hasonló kisebb autók 1.4 motorral simán használhatóak és elég igénytelenek, hogy ne kelljen rájuk költeni. De valóban, ha nem sürgős akkor legalább millióig várnék.
2021. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy #1 írja, a két autó, bár nagyjából egyforma méretű, nem alternatívája egymásnak. El kellene dönteni első körben, hogy benzines, vagy dízel kellene inkább
2021. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Lehet inkább egy 1.6 benzin Focust néznék, rozsdamentes kivitelben.
2021. júl. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tdi-t ne vegyél használtan, tapasztalatból mondom. Többet költöttem az autóra, mint amennyibe került.
2021. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Golf és abból a 90 lovas 1.9 tdi megy is rendesen és nem egy beteg ágy az 1.6 sr motornál már csak az 1.4 ami rosszabb a Golfban . Ha mindenképpen benzinest akarsz akkor meg 1.8 turbó vagy a 2.0 szivo motor
2021. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!