Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Megane 1 facelift...

Renault Megane 1 facelift tényleg nem rozsdásodik?

Figyelt kérdés
Én nem nagyon láttam rozsdás 1-es Megane faceliftet, ami rozsdásodott volna. Nincsenek millióim, csupán fél millió a kocsira, plusz a többi kötelező költség. A lényeg, hogy jó állapotban legyen, ne egy lelakott kotla legyen, klíma legyen benne, az a másik legfontosabb, ja, s benzines. A sz.rfrancia, 3F szabályt mellőzzük, ha lehet, persze negatív kritikákat elolvasom.
2021. aug. 1. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig van jópár rozsdás belőlük, az alját is nézd meg azért.

Nekem egy 23 éves renault van, kevés rozsda van ezen is, de pl egy opelhez, vw-hez képest ez semmi. Alja, küszöbök teljesen hibátlanok, tankajtó mögött van valamiért rozsda, egy hülye nőé volt, gondolom lefeszegették neki a tanksapkát. 275 ezer van benne.

Meg a megane-nel vigyázz, torziós hátsó felfüggesztése van, hajlamos eltörni, és akkor leül a hátulja.

Ronda a thalia, én inkább olyat vennék, az normál csavarrugós, az se rozsdásodik.

2021. aug. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor már inkább egy CLIO. A Talicska bűn ronda. :D
2021. aug. 1. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!