Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A biztosító amikor lefotózza...

A biztosító amikor lefotózza a szélvédőt, akkor megjelöli azt?

Figyelt kérdés

Egy hete voltam a Porsche Pestnél, mert kavicsfelverődésem volt, és felvették a kárt, elvitték az autót 10 perce lefotózni a műhelybe, majd visszahozták.


Ma azonban észre vettem, hogy a szélvédő belülről nem látható részén egy "AH" van belekarcolva.

Az utcán parkol a kocsi, és nem tudom eldönteni, hogy ez most rongálás, vagy a műhelyben jelölték meg a szélvédőt, hogy már felvették kárügyintézésre?



2021. aug. 1. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem jelöli meg.
2021. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat, azt hozzátenném, hogy kb. egy 10x8 centis karcról van szó.


Azért gondoltam erre, mert ha valaki meg akarta volna rongálni a kocsit, akkor nem hiszem, hogy ügyelt volna arra, hogy ne legyen a látótérbe.


Köszönöm a válaszod, ment a zöld kéz.

2021. aug. 1. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez is rongálás ilyent nem tehet.

Lopás elleni gravírozás szoktak kérni tulajdonosok, de a a teljes rendszám és kicsi. És természetesen szabályos alakú betűk és számok. Karosszériaelemeket meg UV fényben látható festékkel szoktak jelölni.

A kárszakértő saját magának jegyzi fel, mit vizsgált.

2021. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

Munkatársamnak volt egy kavics felverődése.


Neki bele karcoltak valamit, ami olyan jól sikerült, hogy a karcolástól indulva végig repedt a teljes szélvédője alul.

2021. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor vélhetőleg az utcán csináltak.

Mocskok.:(

2021. aug. 1. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Megjelölik, hogy ne lehessen mégegyszer lebiztosítózni. A légzsákot is ezért szokták kivágni.
2021. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Csak ha más is keresi erre a kérdésre a választ:

Reggel felhívtam a kárfelvevőt a Porsche Pestnél, ők karcolták bele, hogy megjelöljék: ezt már felvették, erre ne nyújtsak be új biztosítást, tehát nekem és a 6-osnak igaza volt.


Köszönöm mindenkinek a segítséget, mentek a zöld kezek.

2021. aug. 2. 09:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Tök vicces amikor a sok proli lepontozza a konkrét tényeket.


Munkatársamnak pontosan ugyanúgy megjelölte a sérült szélvédőt a kárfelvevő.

Ami olyan jól sikerült, hogy pont a jelöléstől repedt neki végig.


De nyugodtan pontozzatok le proletárok ha ettől boldogabbak vagytok :D

2021. aug. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!