Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen xsara 1.6 sx-be...

Citroen xsara 1.6 sx-be érdemes turbot rakni? Gyárilag 88 lóerő, benzines

Figyelt kérdés
2021. aug. 1. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán érdemes, nagyon odavág neki!

Pénzed lesz rá?

2021. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Max. a csomagtartóba fogsz te turbót rakni.
2021. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csomagtartóba igen, sok hely van benne hátul.
2021. aug. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szükségesnek érzed rengeteg pénz kidobását egy 20 éves értéktelen autó sufnituningolására akkor érdemes
2021. aug. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze. Megéri egy rendkívül gyenge szívó 1.6-ost turbósítani.

Kb. olyan erős lesz, mint egy közepesen gyenge szívó 1.6-os.

2021. aug. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Négyes, honnan tudod, hogy 20 éves? A kérdező nem írt konkrét évszámot. "Értéktelen", max neked az, várj kitalálom, csak nem azért mert francia? Talált, süllyedt?

5# "rendkívül gyenge". Akkor nem rakta volna bele a gyártó, normál közlekedésre teljesen elég. Tudod mi a gyenge? A régi 1.2es B Corsa a 45 loerejevel. Az tényleg harmatgyenge.

2021. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os.

Igazad van, rosszul fogalmaztam. Csak ez az autó 97-ben jött ki legkorábban, és abban az időben egy 1.6-os motorból 88le-t kicsikarni igencsak a "rendkívül gyenge" kategóriába esett már, legalábbis az én értékítéletem szerint. Hiszen abban az időben már léteztek 160-180le-s 1.6-os szívó motorok is. És persze nem az a cél, de azért 110-120le szerintem alap lett volna...


Az 1.2-es Corsa 1.2-es. Nem 1.6-os.

2021. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 Ja bocsánat hogy ekkora idióta vagyok,nem 20 éves hanem legjobb esetben 17 éves!Ez aztán sok mindent változtat a lényegen!

Igen,értéktelen,a legdrágábbat 840ezerért árulják,az utána lévő 750,ez az autó sehogy sem értékes max egy öreg Swifthez nézve.Nem azért mert francia,nekem egy 300ezres francia autóm van és nincs vele bajom de ez is ugyanúgy értéktelen mint ez a Citroen.Ettől még lehet "jó" autó és lehet szeretni de hagyományosan nézett értéke nem igazán van.

2021. aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!