Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Ferrari 100 000€ környékén?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy ki milyen Ferrarit ,,venne” 100 000 euró környékén. Engem leginkább az old-timer idejű autók érdekelnek, mint például a Testarossa. Szerintetek jó befektetés lehet a későbbiekre?

2021. aug. 4. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Én Ferrari 348 Spider-t vennék. Ha lenne 100k Euróm csak hobbi autóra, pont telibeszarnám, hogy jó befektetés-e.
2021. aug. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Nekem 7 éves swiftem van. Az itt válaszolók hány százalékának van ferrarija? A cég tulajdonosának ahol dolgozom van minimum 100 milló eurós vagyona. Porschével jár.
2021. aug. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkumulátoros Ferrari, max 40 kilót bír kb, azt is 4km/h val. Úgyhogy fogyni.kell.bele.
2021. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Ebben a kategóriában a Testarossa az egyik legjobb választás, de szinte minden Ferrari tuti tipp. A lényeg, hogy a Mondialt messziről elkerüld, mert az mostoha-gyerek (meg olcsóbb is).

Ami a befektetést illeti, én elkezdeném nézni a '90-es években gyártott modelleket is. Ezek most érten OT-korba, így várható, hogy lesz egy nagyobb emelkedés az árukat tekintve.

2021. aug. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
És itt is előkerült a swift. 🤦‍♂️
2021. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

@1: Akinek ennyi pénze van, azt pont szokta érdekelni, hogy hova teszi.

A legtöbb autógyűjtő befektetésként is tekint az autóira.


Egyébként meg F430.

2021. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A cég tulajdonosának ahol dolgozom van minimum 100 milló eurós vagyona. Porschével jár"

Sok gazdag embernek nem azért nincs Ferrarija mert nem tudna venni hanem mert napizásra, munkába járásra értelmetlen, élvezhetetlen. Porsche nem ilyen. Berkics Mikinek, aki szerintem egyik leggazdagabb magyar, csak mivel MLM-es nem bankár vagy valami így nincs "szem előtt", van Aventadorja is, FLP818, lekérdezhető, alig jár vele, mert fotózkodni van. Elmúlt 2 évben ment bele vagy 50 km.

2021. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!