Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bp-n vagy környékén szerintete...

Bp-n vagy környékén szerintetek melyik a legjobb autómosó?

Figyelt kérdés

Párom most tette le a jogsit, én pedig még most csinálom. Ennek örömére vettünk egy remek állapotú használt autót. Tökéletes kocsi, viszont nagyon koszos. Kívül is, belül is... Magamtól akartam nekiesni, de félek ezzel egymagunk nem tudunk megbirkózni. Olyan autómosót keresünk, ahol szépen, precízen kipucolják, kerestünk neten, de sok helyen van panasz (kapkodnak, kihagynak részeket, stb). Szóval nem vagyunk túl tapasztaltak a témában, családban is csak nekünk van kocsink - mostmár - szóval nincs kit megkérdezni...

Melyiket ajánlanátok Budapesten vagy környékén (Gödöllő, Fót, Veresegyház, Erdőkertes, stb.)?

Érdekelnek negatív tapasztalatok is, hogy melyikhez ne, viszont örülnék ha valaki tudna ajánlani egy profi helyet.


2018. okt. 12. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy hova viszed, par nap vagy het mulva ugyanoolyan mocskos lesz
2018. okt. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!Budapesti autómosókról tudok véleményt mondani. Sajnos keveset tudtam meg az igényeidről. Egy külső-belső alap takarítással nem sokra mész. Kívül érdemes felnitisztítást kérni, belül műanyagápolást. Ezek kb 5-8 ezer forintbAn vannak benne általánosságban (programban/csomagban kell kérni). Ha szükséges, akkor érdemes otthagyni egy kozmetikában az autót 1 napra, hogy kárpittisztítsanak, ami teljes autóra kb 30-45 ezer forint, ha csak ülés kellene, akkor ülésenként 3-5 rongy.

Én Budapesten ár/érték arányban a legjobbnak a Kertész utcában lévő mosót, ott is az éjszakai műszakot ajánlom. Ha jattolsz 2-3 ezer forintot, akkor tényleg nagyon patikára meg is csinálják az autódat.

Amit nem ajánlok, az a sonax autómosók.

Autókozmetikába lehet számodra érdemesebb lenne elvinni, hogyha tényleg sok vele a meló, de az drágább, viszont precizebb is. Te döntöd el, mennyiért éri meg neked kitakaríttatni. A minőséget mindenhol meg kel fizetni.

Sok sikert!

2018. nov. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Agent Skopsko válasza:
Egy hónapja véletlenül találtam (Nekem vidékinek eldugott helyen) egy Bubbles nevű mosót Budapesten a Határ útnál mikor a Telekom torony mögött ügyeztem egy élelmiszeres cégnél.5 doboz cigi áráért olyan patika tisztára pucolták a furgont, míg vártam a másik raktár recepcióján, hogy meg se ismertem.Hazafelé vettem észre, hogy a budaörsi Tescoval szemben is van egy ugyanilyen. Ja...mondták, hogy esőgarancia...gondoltam: blablabla...DE frankón úgy peregnek egy le (hét után is) a verdáról a vízcseppek, mint a Terminátor fejéről a filmben :)
2020. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!