Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen volt vezetésből a...

Milyen volt vezetésből a gyakorlati oktatótok?

Figyelt kérdés

Sok rosszat hallok, ezért félek. :D

Ha gondoljátok, a tapasztalat mellé leírhatjátok, mely városban vezettetek.



2021. aug. 4. 18:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Életem egyik legjobb döntése volt, hogy őt választottam. Szinte haverok lettünk. Kár, hogy mostmár nem találkozunk sűrűn, hiszen a sok tanulója mellett, örül, ha a gyerekeire jut ideje.
2021. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Idős férfi. A rutinpályán azt mondta, hogy gyakorolgassak, ő meg elkezdett keresztrejtvényt fejteni, meg láncdohányozni, és egy büdös szót nem szólt, hogy mit hogyan csináljak. Mikor kimentünk a forgalomba, a legkisebb hiba kapcsán is elkezdett elmebeteg módjára káromkodva üvöltözni, meg rácsapkodott a kezemre a kormányon vagy a váltón ok nélkül. Minden órán el kellett menni egy telepre, hogy a haverjával kávézgasson, míg én ültem egyedül a kocsiban, de a lehúzott ablaknál hallottam, ahogy szid engem meg más tanulókat. Ja, és mindig láncdohányzott.

A második oktatóm középkorú férfi volt, jófej, normális, ha hibáztam, nem leordította a fejemet, hanem elmagyarázta, hogy mi volt a hiba, tettünk egy kört és visszamentünk, hogy na most csináljam újra, ilyesmik. Ő tényleg oktatott.

2021. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!